cam filminden ceza yedik.afiyet olsun | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

cam filminden ceza yedik.afiyet olsun

ugurcoskun28

Kayıtlı Üye
arabayı alalı 2 hafta oldu.filmlerden hemen ceza yazdılar.ne dediysek işe yaramadı.neyse ne yapalım başa gelen çekilir...:(:(:(

RedLine

Kayıtlı Üye
çok geçmiş olsun. maalesef ne deseniz nafile paketliyorlar filmden:D

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Geçmiş Olsun, Ceza ne kadar yazdılar.. bu ara cam filminden herkese kilitliyorlar galiba.. bende düşünmeye başladım kara kara ceza yazsada ben çektiricem film nasıl olacak bilmiyorum.. ruhsata işletme olayı falan nasıl öyle bişeyler duydum ama bilgisi olan varmı bu konuda ?

cuprali

Kayıtlı Üye
Arkadaslar cam filminden ceza yemekle kalmiyo bide araci trfikten men ediyorlar gecen hafta bir araba satacaktik notere gittik dannnn arac trafikten men gozukuyo camciya gittik filmleri sokturduk gayrettepeye gittik polis foto cekti sonra icerden men olayini cozduk filmden ceza yiyen arkadaslar boyle surprizlere bazirlikli olunnnn

scgnbsl

Kayıtlı Üye
beni de uyardılar bu kez ceza yazmıyoruz dediler ama sökmedim hala.sanırım şansımı zorluyorum :)

goretek

Kayıtlı Üye
Geçmiş Olsun, Ceza ne kadar yazdılar.. bu ara cam filminden herkese kilitliyorlar galiba.. bende düşünmeye başladım kara kara ceza yazsada ben çektiricem film nasıl olacak bilmiyorum.. ruhsata işletme olayı falan nasıl öyle bişeyler duydum ama bilgisi olan varmı bu konuda ?
Cam filmi ruhsata işlenmiyor eğer renklı cam kullanırsanız ruhsatta renklı cam(siyah) diye belirtiliyor ben hala bu durumu anlayabilmiş değilim siyah cam ruhsata işlenince serbest oluyor ama film ruhsata işlenemiyor aslında film çekmek çok yararlı bişey camın kırılması durumunda camı tutuyor ama renlı veya normal cam tuz buz oluyor keske filmleri de işletebilsek rahat rahat aracımıza binebilsek

REİS38

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun. ama filme bu aralar hiç taviz vermiyorlar

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Cam filmi ruhsata işlenmiyor eğer renklı cam kullanırsanız ruhsatta renklı cam(siyah) diye belirtiliyor ben hala bu durumu anlayabilmiş değilim siyah cam ruhsata işlenince serbest oluyor ama film ruhsata işlenemiyor aslında film çekmek çok yararlı bişey camın kırılması durumunda camı tutuyor ama renlı veya normal cam tuz buz oluyor keske filmleri de işletebilsek rahat rahat aracımıza binebilsek
Tokatta mı bi yerde filmleri fırınlama yoluyla renklendirdiklerini duymuştum bi ara forumda bi arkadaş söylemişti ama sanırım yaygın bi işlem değil keşke kolay bişey olsa da öyle yapsak.. Cezası bi tarafa bide men olayı çıkmış şimdi işe bak..

altıpatlar

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun kanunlar artık daha sıkı hayatım boyunca kanun dışı işlere ve modifiyeye karşıyım....