Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

cam filminden ceza yedik.afiyet olsun

Konu, 'Sohbet' kısmında ugurcoskun28 tarafından paylaşıldı.

1. ugurcoskun28

ugurcoskun28 SCW Üyesi

493
    92
    28
    arabayı alalı 2 hafta oldu.filmlerden hemen ceza yazdılar.ne dediysek işe yaramadı.neyse ne yapalım başa gelen çekilir...:(:(:(

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    çok geçmiş olsun. maalesef ne deseniz nafile paketliyorlar filmden:D

3. sedat0027

sedat0027 SCW Üyesi

233
    64
    28
    geçmiş olsun.açık ton çektirirsiniz artk ...

4. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Geçmiş Olsun, Ceza ne kadar yazdılar.. bu ara cam filminden herkese kilitliyorlar galiba.. bende düşünmeye başladım kara kara ceza yazsada ben çektiricem film nasıl olacak bilmiyorum.. ruhsata işletme olayı falan nasıl öyle bişeyler duydum ama bilgisi olan varmı bu konuda ?

5. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    Arkadaslar cam filminden ceza yemekle kalmiyo bide araci trfikten men ediyorlar gecen hafta bir araba satacaktik notere gittik dannnn arac trafikten men gozukuyo camciya gittik filmleri sokturduk gayrettepeye gittik polis foto cekti sonra icerden men olayini cozduk filmden ceza yiyen arkadaslar boyle surprizlere bazirlikli olunnnn

6. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    beni de uyardılar bu kez ceza yazmıyoruz dediler ama sökmedim hala.sanırım şansımı zorluyorum :)

7. goretek

goretek SCW Üyesi

195
    25
    28
    Cam filmi ruhsata işlenmiyor eğer renklı cam kullanırsanız ruhsatta renklı cam(siyah) diye belirtiliyor ben hala bu durumu anlayabilmiş değilim siyah cam ruhsata işlenince serbest oluyor ama film ruhsata işlenemiyor aslında film çekmek çok yararlı bişey camın kırılması durumunda camı tutuyor ama renlı veya normal cam tuz buz oluyor keske filmleri de işletebilsek rahat rahat aracımıza binebilsek

8. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Geçmiş olsun. ama filme bu aralar hiç taviz vermiyorlar

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Tokatta mı bi yerde filmleri fırınlama yoluyla renklendirdiklerini duymuştum bi ara forumda bi arkadaş söylemişti ama sanırım yaygın bi işlem değil keşke kolay bişey olsa da öyle yapsak.. Cezası bi tarafa bide men olayı çıkmış şimdi işe bak..

10. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    geçmiş olsun kanunlar artık daha sıkı hayatım boyunca kanun dışı işlere ve modifiyeye karşıyım....

Sayfayı Paylaş