Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam film önerisi

emreee86

Kayıtlı Üye
HErkese kazasız belasız hayırlı akşamlar diliyorum. 2016 fr aracıma cam film taktıracam numara olarak önerileriniz nelerdir ? Nelere dikkat etmeliyim. Benim düşüncem 4 cam 2 arka 1numara.

Ön cam 1 - kapılar 2 - arka cam da 3 numara yaparsan hem geceleri sıkıntı çekmezsin hemde aracın içini gizleyebilirsin. Açık kalır dersen kapıları 3 numara yapabilirsin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ön cam 1 - kapılar 2 - arka cam da 3 numara yaparsan hem geceleri sıkıntı çekmezsin hemde aracın içini gizleyebilirsin. Açık kalır dersen kapıları 3 numara yapabilirsin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kapılar 2 numara olunca içerisi görünmüyor mu ? Ayrıca ön cama yaptırmayı düşünmüyorum abi ya. Arka cam gece sıkıntısı olmaması için 3 numara mı diyorsun.

Kaza yaptiginda kapilardan cikma imkanin olamayabilir. on camda film oldugu icin cam dagilmayacak ve oradan cikisin engellenecek. On cam bir nevi acil cikistir. Film taktirdiktan sonra kaza yapma sakin. Yaparsan da yangin cikip aracta yanmayacak kadar kaza yap. Zira bi ihtimal on camda film oldugu icin aractan cikamayip vücudunun bir kismi veya tamami yanabilir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Araçta otomatik kararan ayna var zaten, arka bagaj camını 3 numara yapmaya gerek yok. Ayrıca aracın iç döşemeleri siyah olduğundan filmler daha koyu duracaktır. Bu nedenle 2 numara film yeterli olur, aracımda bu şekilde kullanıyorum.

Bence 2 numara ideal üstü gece kullanımında biraz sorun yaratabiliyor özellikle karanlık bir ortamda aracınızı park etmeye çalışırken.

Trakya'dan gönderildi..

Kaza yaptiginda kapilardan cikma imkanin olamayabilir. on camda film oldugu icin cam dagilmayacak ve oradan cikisin engellenecek. On cam bir nevi acil cikistir. Film taktirdiktan sonra kaza yapma sakin. Yaparsan da yangin cikip aracta yanmayacak kadar kaza yap. Zira bi ihtimal on camda film oldugu icin aractan cikamayip vücudunun bir kismi veya tamami yanabilir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ön cama film yaptırmıyorum abi
[doublepost=1503566884,1503566854][/doublepost]Herkese teşekkürler hepsini 2 numara yaptırdım. Kazasız belasız hayırlı bayramlar.

Geri
Üst Alt