Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

california scents

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 adet vanilya lütfen
en acil tarafından :)

bana
1 adet golden state
1 adet gucci
rica edeceğim

bende 2 adet golden state delight alırım​

Benim siparişe 2 tane golden eklermisiniz..

oncelıkle bu konuda alımda bulunmak ısteyen tum arkadaslardan ozur dılerım arkadasımın tedarık surecınde sıkıntı yasaması ve tedarıkte sorun yasmasından dolayı urunun satısından vazgecılmıstır hepınızden ayrı ayrı ozur dılerım farklı bır kısıden urunu tedarık edebılıyorum ama tedarık ettıgım kısıyı tanımıyorum ve urunlerde sıkıntı cıkabılıcegınıde gozonunde bulundurarak o kısıden alım yapmıyorum sızı magdur etmemek ıcın cunku bu urunden cok fazla kar etme amaclı satısını yapmadım sadece tıcaretı sevdıgım ıcın tıcaretle ugrasmak ıcın yapmıstım bunu kusuruma bakmayın

oncelıkle bu konuda alımda bulunmak ısteyen tum arkadaslardan ozur dılerım arkadasımın tedarık surecınde sıkıntı yasaması ve tedarıkte sorun yasmasından dolayı urunun satısından vazgecılmıstır hepınızden ayrı ayrı ozur dılerım farklı bır kısıden urunu tedarık edebılıyorum ama tedarık ettıgım kısıyı tanımıyorum ve urunlerde sıkıntı cıkabılıcegınıde gozonunde bulundurarak o kısıden alım yapmıyorum sızı magdur etmemek ıcın cunku bu urunden cok fazla kar etme amaclı satısını yapmadım sadece tıcaretı sevdıgım ıcın tıcaretle ugrasmak ıcın yapmıstım bunu kusuruma bakmayın

Daha sonradan mahçup olacağına şimdiden söylemen daha yeğ:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt