Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

California Scents Bubble Gum !!! :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güncel :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Güncel :)

Günceldir arkadaşlar almayan kalmasın :) Yakın zamanda biter kokular ona göre :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Günceldir arkadaşlar almayan kalmasın :) Yakın zamanda biter kokular ona göre :)

Ozan heryerden yolun geçti bir Yeşilköy'den geçiremedik şu güzergahını.... :)

Rakıcı olduğumuz için bizde kavun kokusu eksik olmaz ama merak ettim bunu da :) 06'da bulma sansımız varmıdır*

Ozan heryerden yolun geçti bir Yeşilköy'den geçiremedik şu güzergahını.... :)
mert abi inan ki abim zaten tem avrupa konutlarından başka bir yerde olmadığı sürece bu koku işiyle çok ilgilenemiyor. benim suçum yani kısacası yeşilköy'den bir türlü geçememek :) aslına bakarsan geçiyorum ama akşam 6'dan önce geçmem gerçekten çok zor çünkü işte oluyorum.

Rakıcı olduğumuz için bizde kavun kokusu eksik olmaz ama merak ettim bunu da :) 06'da bulma sansımız varmıdır*
ankara'da bildiğim kadarıyla satan biri yok. ama banka transferi ya da sahibinden ilanımdan kredi kartıyla alabilirseniz eğer ptt kargo ile çok ucuza gönderebiliyorum ankara'ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt