Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

çakmaklığa elektrik gelmiyor

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında ahmett879 tarafından paylaşıldı.

1. ahmett879

ahmett879 SCW Üyesi

341
    256
    63
    cümleten s.a.
    3 ay kadar önce araç kamerası aldım ve çakmaklığın arkasına bağlatmıştım ancak akü bitince ondan şüphelendim ve kontağa bağlattım. şimdi de hem hava yastığı arıza ışığı yandı hem de çakmak içeride kaldı. hafta sonu ustaya gittim arızayı sildi çakmağı çıkardı ancak çakmaklığa elektrik gelmediğini gördük. tek tek sigortalara baktı sorun sigortada değil dedi bulamadı. usta (lafın gelişi) pek işi bilen biri değildi ve uğraşmak istemedi.
    kısacası çakmaklığa elektrik gelmiyor. neden olabilir.?
    Servis uzak ve iş basit diye servise gitmedim ama bi daha da böyle dandik yerlere gitmem herif hem aracı bozdu hem de para aldı.. sponsorlarımızdan birinin gönderdiği bi yer diye güvendim...
    araç 2013 ibiza style dsg.
    şimdiden teşekkürler

2. ahmett879

ahmett879 SCW Üyesi

341
    256
    63
    GÜNCELL

3. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    şase almıyordur çevrendeki bi oto elektirik ustasına göstermen yeterli

4. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    araç kamerası gösterıyormu ...geri vites kamerasımıdır bu.benım cordoba da geri vites dikiz ayna ekranı ve çakmaklık çalışmıyordu nasıl oldu bilmiyorum şimdi çalışıyor bece kaçak var şase almıyordur cezmi abimin dediği gibi...

5. ahmett879

ahmett879 SCW Üyesi

341
    256
    63
    Kamera çalışıyor sikinti yok zaten kameranın elektrigini farkli bi yerden aldı. Hafta sonu naktirayim bari duzgun bi elektrikciye, saolun

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  6. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    ölçü aletleri bol olan sadece oto elektrikcisi olan yerlere gidin derim.elinde kontrol kalemıyle iş yapan fasulye ustalar cok piyasada...senin işin hallolur sıkıntı olacana sanmıyorum.geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş