burada daha hızlısı varmı:) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

burada daha hızlısı varmı:)

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Keşke bu arabayı dergi kapakları yerine draglarda görsek, hakikaten kaç beygir ondan sonra anlarız :)
Birde şöyle bişey var tabi. TR'de bu arabanın ölçümünü yapacak dyno yok. Heralde yurt dışında yapılmıştır..

SİMON

Kayıtlı Üye
Keşke bu arabayı dergi kapakları yerine draglarda görsek, hakikaten kaç beygir ondan sonra anlarız :)
Birde şöyle bişey var tabi. TR'de bu arabanın ölçümünü yapacak dyno yok. Heralde yurt dışında yapılmıştır..
demınden berı vıdeolarını arıyorum(drag) bulamadım arac daha hıc km de yapmamıs

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Resmi olarak TR'nin 0-400'de en hızlı aracı M Supra :) Senin konu adı yanlış olmuş Şemun. Acaba M Supra'dan daha hızlı mıdır? yazsan daha doğru olurmuş :) Hehe..

SİMON

Kayıtlı Üye
Resmi olarak TR'nin 0-400'de en hızlı aracı M Supra :) Senin konu adı yanlış olmuş Şemun. Acaba M Supra'dan daha hızlı mıdır? yazsan daha doğru olurmuş :) Hehe..
tamda onu dusunuyordum aslında... pekı bu m supranın degerlerı nedır...sadece vıdeolarını ızlemıstım aracın KM kadranı benım devır saatım gıbı ılerlıyor

YCO

Kayıtlı Üye
böyle bi araba TR'de olucak da sahibinden mi duyucaz yani.. :)

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
tamda onu dusunuyordum aslında... pekı bu m supranın degerlerı nedır...sadece vıdeolarını ızlemıstım aracın KM kadranı benım devır saatım gıbı ılerlıyor
En son GT45R takıldı bildiğim kadarıyla. 1200hp - 1300hp civarı tahmin ediliyo. Ölçümünü yapabilecek dyno olmadığı için :)