Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

burada daha hızlısı varmı:)

Resmi olarak TR'nin 0-400'de en hızlı aracı M Supra :) Senin konu adı yanlış olmuş Şemun. Acaba M Supra'dan daha hızlı mıdır? yazsan daha doğru olurmuş :) Hehe..

Turkıye rekoru Mskyda yada Zn plaka subaruda olması lazım ıkısınden bırı.Mskyda yıne aynı kısının arabası zaten

Trukıye rekoru Mskyda yada Zn plaka subaruda olması lazım ıkısınden bırı.Mskyda yıne aynı kısının arabası zaten
M Supra'nın ZN'yi geçerken vidyoları var Youtube'da. Dalga geçer gibi geçiyo hatta. 0-400 rekoru M Supra'da.

Viper ın dyno buyuk ıhtımal araba yapıldıktan sonra yurt dısında olculmustur.320bın dolarlık araba ıle de TR nın essız drag pıstlerıne cıkmam bende olsam:) Buyuk ıhtımal zengın b amcamın kafasına estı aldı sonrada tıcarete vurdu olayı,arabayı yormanın be geregı var:)

Türkiye'nin en hızlı ve en güçlü otomobili yazmış da ben ondan şaşırdım. Öyle yazmak bayağı bi iddialı olmuş :) Neye göre söylenir bu? Hani en hızlı diye bilinen araçlarla yarışırsın, geçersin sonra dersin en hızlı diye :)

Türkiye'nin en hızlı ve en güçlü otomobili yazmış da ben ondan şaşırdım. Öyle yazmak bayağı bi iddialı olmuş :) Neye göre söylenir bu? Hani en hızlı diye bilinen araçlarla yarışırsın, geçersin sonra dersin en hızlı diye :)
yalnız aracı dynoda 1750hp gosteryor...

o mesaj seklı bencede sacma olmus,ısın erbabı olan zaten oyle hırbo gıbı b yazıyla o ılanı acmazdı :) Ama dedıgım gıbı boyle b arabaya bende sahıp olsam TR nın kotu pıstlerınde harcamazdım.Zamanında korfezde gosterı olsun dıye cıkan ferrariler bıle dogur duzgun gaza oturmuyolardı arabayı gereksız zorlamamak ıcın.Turkıyenın ılanlardakı en hızlısı dıyelım gecelım o yuzden:)

o mesaj seklı bencede sacma olmus,ısın erbabı olan zaten oyle hırbo gıbı b yazıyla o ılanı acmazdı :) Ama dedıgım gıbı boyle b arabaya bende sahıp olsam TR nın kotu pıstlerınde harcamazdım.Zamanında korfezde gosterı olsun dıye cıkan ferrariler bıle dogur duzgun gaza oturmuyolardı arabayı gereksız zorlamamak ıcın.Turkıyenın ılanlardakı en hızlısı dıyelım gecelım o yuzden:)

+9999999

ACR'lar 4.nesiller anca gücü yere doğru düzgün verip dönebiliyo zaten..
bu araç 3.nesil Viper ***..

en hızlıdan çok en güçlü denilse daha iyi..

Geri
Üst Alt