Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

bulışmalara katılım hakkında

Konu, 'Sohbet' kısmında cuprali tarafından paylaşıldı.

1. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    arkadaşlar bildiğiniz gibi her cuma klasik olarak ayda birde büyük organizasyon yapıyoruz yeni üye olan kardeşler eski üyeler nacizane fikrim bu buluşmalara azami ehemmiyet göstermeniz inanın çok farklı dostluklar keyifli sohbetler muhabbetler oluyor bir kere katılmanız yeter zaten bir daha buluşma ne zaman diye kendiniz takip edeceksiniz,kimbilir belki halledemediğiniz bir işiniz var ve buluşma vesilesi ile tanıştiğiniz bir kardeşimiz size yardımcı olabilir .buluşmaları mız sadece birbirimizin arabalarını incelemek ne yapabilirim diye fikir alışverişinde bulunmaktan ibaret değil buradan bütün üyelerimize sesleniyorum kendi bölgemizdeki buluşmalara katılalım geleneklerimize sahip çıkalım HAYDİ SCW :seat:mk1

REİS38, gfx, Duvi ve 11 kişi daha bunu beğendi.
  2. Hyper

Hyper SCW Üyesi

250
    144
    43
    kesinlikle katılıyorum şöyle bir şeyde ben eklemek isterim.Benimde gördüğüm çok sayıda üyemiz var fakat katılmayan da çok neden katılmadıklarını neyi eksik gördüklerini de yazabilirler.Sonuç olarak burası hepimizin ailesi

Duvi, cuprali ve Çöllü bunu beğendi.
  3. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Bana yakın biryerde organizasyon olsun barış abi ben hemen atlar gelirim . :) :ferrari

Bunu beğendi. cuprali bunu beğendi.
  4. RickPierOneiL

RickPierOneiL SCW Üyesi

465
    215
    43
    şuan aracım yok o yüzden katılamıyorum lakin en kısa zamanda (aracımı aldıgımda) bende katılacagım.

Bunu beğendi. cuprali bunu beğendi.
  5. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    hasancım herkes istanbul un çeşitli yerlerinde ikamet ediyor herkes bulunduğu yere yakın biryer arar ve o buluşmaya gelirse buluşmalar iki üç kişiden ibaret olmaz eminim sende o buluşmadan keyif almazsın o yüzden bölge olarak elimizden geldiğince çeşitliliği arttırdık önemli olan bölgelerdeki buluşmalara katılım sağlayıp güzel sohbet ve paylaşımlara dahil olmak :seat

6. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113

abi iyi güzel konusuyonda benzin 4.66 fiyatında:)

7. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    Benim güzel kardeşim napıcan sen benzini senin şu meşhur bisikletine bin gel benzin bedava !!! :eek:key::hava

Bunu beğendi. LeonStyle bunu beğendi.
  8. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Motor al sen ozaman :hava

9. z3r0_C0D3R

z3r0_C0D3R SCW Üyesi

105
    30
    28
    yarın nerede?

10. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Yarın dragos sahilde Fatih üniversitesi Sema hastanesinin karşı cebinde..

Numaram 0532 627 97 14 bekleriz..

Bunu beğendi. Absolut bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş