Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü ?

Bu gün FSM köprü girişinde ve üzerinde SCW logolu 34 VN 6166 Plakalı beyaz Leon Görüldü, Selam verildi (Korna, Sellektör, v.s.) Sonra arkamdan geldi duracak zannettim ama durmadı araçta hanım vardı o yüzden kalkıp gitmedim yanına fakat oda gelmedi aracı biyerden hatırlıyorum ama çıkaramadım yoksa başkasınamı satıldı bilemedim.. :confused:

Maslak - Sarıyer yolunda gri ibiza görüldü benim kasadan. Kilyos çıkışına kadar gayet güzel kapışıldı :D korna falan selamlaştık kendisi kilyostan ayrıldı ben devam ettim. Bi ara 150'ye değdi ibre :D

34 FM 01.. böyleydi plakası. Stickerı yoktu.. Benimde yok gerçi :D

Az önce gördüm ama logo bizimkine benziyordu tam seçemedim
07 LKS ya da
07 LMS 86
Gibi birseydi.

karstaydım bi sürü leon gördüm ama hiçbiri bizim siteden değildi... gerçi çöllü olmayaydı ben de olmayabilirdim :) teşekkürler @çöllü

Dün akşam 18.00 - 18.30 civarında Şirinevler Mahmutbey Caddesinde Taxi Beklerken 34 YR 7578 plakalı beyaz leon önümden geçti Önüne atlayacaktım ama yapamadım :D

Arabanın camının heryerini scw stickerliyicem kimse görmüyor yav. :D

dün akşam 18:30/19:00 gibi onuR_1 görüldü yenge bizi farketti onurun alıcıları kapalıydı görmedi

Geri
Üst Alt