Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

H7 far ampulum patladi..osram in yeni urunu laser aldim 95 lira...takinca deneyimlerimi anlatirim...var mi kullanan uploadfromtaptalk1496073237021.jpg

H7 far ampulum patladi..osram in yeni urunu laser aldim 95 lira...takinca deneyimlerimi anlatirim...var mi kullanan Ekli dosyayı görüntüle 15324

Osram'ın fabrikadan gelen (fabrikadan gelen dediğim sıfır aracın üstündeki ampulden bahsediyorum) 12 V 55/60 W olan ampulünü yalan olmasında 4 sene kullandıktan sonra 1 tanesi patladı.
Gittim philips'in x-teme vision %130 daha fazla ışık verdiğini söyleyen ampullerini almıştım Aralık sonunda.
İşte hesap et 5 ay oldu olmadı kullanalı bir hafta önce 1'i patladı 2 gün geçmeden de diğeri patladı :)
Gittim eski usul Osram'dan aldım taktım araca...
Daha bu tip ampul alır mıyım bilmiyorum...
Umarım senin aldığın ürün iyi çıkar da baya bir götürür seni...
[doublepost=1496124933,1496124669][/doublepost]
07d60410189cdaaf2a6442ff83372e49.jpg
9062ab2d9b6fa1a7c7886aabb0273fc4.jpg

Spor pedallar taktık ve direksiyona kılıf yaptırdım ..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Şu pedal setinden bende de var...

Takması işkence gibi geldi bana bagaja bıraktım duruyor...

Osram'ın fabrikadan gelen (fabrikadan gelen dediğim sıfır aracın üstündeki ampulden bahsediyorum) 12 V 55/60 W olan ampulünü yalan olmasında 4 sene kullandıktan sonra 1 tanesi patladı.
Gittim philips'in x-teme vision %130 daha fazla ışık verdiğini söyleyen ampullerini almıştım Aralık sonunda.
İşte hesap et 5 ay oldu olmadı kullanalı bir hafta önce 1'i patladı 2 gün geçmeden de diğeri patladı :)

Gunduz fari kullanmayacaksin max 450 saat

Bu durum ampülün cinsi ve kullanımı ile alakalıdır. Osram Night Breaker lar performans odaklı ampüllerdir. Ömürleri kısa, performansları üst düzeydir. Diğer standart ampüllere nazaran çok daha iyi aydınlatma sağlar. Otomatik far sensöründe kullanılmamalıdır. Sürekli yanık kalmamalıdır. İhtiyaç duyulduğunda açılmalıdır vb. Kısaca narin ampüllerdir.

Bu durum ampülün cinsi ve kullanımı ile alakalıdır. Osram Night Breaker lar performans odaklı ampüllerdir. Ömürleri kısa, performansları üst düzeydir. Diğer standart ampüllere nazaran çok daha iyi aydınlatma sağlar. Otomatik far sensöründe kullanılmamalıdır. Sürekli yanık kalmamalıdır. İhtiyaç duyulduğunda açılmalıdır vb. Kısaca narin ampüllerdir.
Dogru tespit...son model ampuller hep ole...bilerek alindi zaten...standart ampuller yedekte patladi mi aninda mudahale edip yolumuza devam...uzunlara takilinca uzun omurlu oluyor bu tip ampuller

H7 far ampulum patladi..osram in yeni urunu laser aldim 95 lira...takinca deneyimlerimi anlatirim...var mi kullanan Ekli dosyayı görüntüle 15324
Laser i değil ancak Plus ve Unlimited ini kullandım önceki araçlarımda. Araçları aldığım gibi değiştirdim hatta ampüllerini. Oldukça memnundum. Laser daha yeni ve daha iyidir sanırım. Yukarıda dediklerime dikkat ederseniz şansınızda varsa 2 sene ve üzeri kullanırsınız.

Philips te racing vision çıkarmış hangisi daha iyi acaba.

@goku merceksiz farda nasıl rahatsız edici mi acaba bilgin var mı?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt