Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

bu gün muayne zamanına yaklaştığım için ocak 2015 te taktırdığım gazı işletmek için önce mmo sızdırmazlık testine gittim sonra sanayide eksoz emisyon ölçümünü yaptırdım 8 eylülde de muayneye gitmeyi bekliyorum , bu arada EK1 yazdıracak arkadaşlar tüvtürk istasyonlarının yakınlarında yazdıracağınıza tavsiyem daha ucuza sızdırmazlık testinin yapıldıgı mimarsinandaki istasyonun orada ki BP nin orada arkadaş 2 tane 15 tl ye yazıyor bilgisayardan hemen tavsiye ederim

bu gün haraççıya ilk muayneye gittim , evraklarla birlikte yeni ruhsat için trafik şubeye gittim yarında Benzin ve Lpg yazan ruhsatı alıcam , bu arada bilgi amaçlı geç işletmenin cezası 92 tl hemen ödeyince 69 tl , 2 yıl olacak ocak ta işli değildi ruhsata lpg

Ne mi yaptım,
Rize`den ankaraya yolculuk yaparken çorumda yolda kaldım, şanzıman komple dağılmış ve çekiciyle ankaraya getirdik. Ustama bıraktım ve komple şanzıman yaptırdım, sonra şanzıman inmişken baskı balatayı da değiştim, hazır ortalık birbirine girmişken fren disk balatalar değişti rutin bakım yapıldı ve keyifle biniliyor. :)
Malseef görsel için bişey yapamadık

Ne mi yaptım,
Rize`den ankaraya yolculuk yaparken çorumda yolda kaldım, şanzıman komple dağılmış ve çekiciyle ankaraya getirdik. Ustama bıraktım ve komple şanzıman yaptırdım, sonra şanzıman inmişken baskı balatayı da değiştim, hazır ortalık birbirine girmişken fren disk balatalar değişti rutin bakım yapıldı ve keyifle biniliyor. :)
Malseef görsel için bişey yapamadık
Bakimsiz kalmis aracin...agir masraf acmis gecmis olsun

Geri
Üst Alt