Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Seat'ına ne yaptın...! ! !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seat ibizamın yarın hayırlısı ile satışını yapacağım.Aracımın içindeki eşyalarımı topladım.Biraz hüzün kapladı içimi.Eşimle gittiğimiz tatiller kızımın doğumu hastaneye yetiştirmem.İyi ve kötü günümde beni 1 gün yolda bırakmadı.Yağını suyunu koydum,gideceğim yere götürdü.Yeni sahibine hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.

Seat ibizamın yarın hayırlısı ile satışını yapacağım.Aracımın içindeki eşyalarımı topladım.Biraz hüzün kapladı içimi.Eşimle gittiğimiz tatiller kızımın doğumu hastaneye yetiştirmem.İyi ve kötü günümde beni 1 gün yolda bırakmadı.Yağını suyunu koydum,gideceğim yere götürdü.Yeni sahibine hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.

Hayırlı olsun.

hayırlısı olsun...insan alışınca kopması zor oluyor

• Beğen
Reaksiyonlar: why
sis için h3 all season kullanıyordum.biri mefta oldu :) yenisini turkıyede bulamadım gene ebaya koştuk bu sefer yuzde 30 superini aldım.toplam kargo free 40 lira cifti :) litvanyadan gelecek
$_12.JPG

iç dış yıkama yaptırdım desem sayılıyor mu :(

iç dış yıkamaya soktum jantları parlattırdım mutluyum :D

Bugün LPG bakımını yaptırdım. Filtre ve birey daha değiştirdiler. 60 tl tuttu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt