Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugatti Veyron SS vs. Bugatti Veyron

zaten bi araç sadece düz yolda gidiyo dünya üzerinde.. :D :D

zaten bi araç sadece düz yolda gidiyo dünya üzerinde.. :D :D

Video'yu tekrar izlemeni tavsiye ederim.
Araç tamamen yasal. Trafikte sürülmesinde bi sakınca yok yani. Sadece düz yolda gitme kapasitesinde olsaydı, trafikte kullanılması yasal olan bir araç olmazdı.
O araç sadece düz yolda gitmiyo: düz yolda "dana" gibi gittiği için sadece düz yolda gidildiği sanılıyo :)
Farklı bi setup ile her tür yolda gidebilecek hale gelir.
Ki daha önce Veyron'u belirli bir hıza kadar geçen Skyline'ları da paylaşmıştım. Ve bunlar hard tune edilmemiş her tür yolda gitmeye uygun setuplardaki araçlar.

sonuç olarak ne dememiz gerekiyo yani..herkes alsın bi 106 falan 100-200K Lira para harcasın uçsun orda burda bu mudur. ??

sonuç olarak ne dememiz gerekiyo yani..herkes alsın bi 106 falan 100-200K Lira para harcasın uçsun orda burda bu mudur. ??

Yok.
Veyron gelmiş geçmiş gelecek en iyi en hızlı en süper en lüks araç zannedilmesin.
Sonuç budur.

Yok.
Veyron gelmiş geçmiş gelecek en iyi en hızlı en süper en lüks araç zannedilmesin.
Sonuç budur.

para verip her şeyin rengine vs. karar verilebilen, garantisi olan, alışverişe gidebilen, her gün marşa basınca çalışcak vs. fabrikasyon en hızlı otomobil..
en hızlı ve lüks otomobil konusunda..bu hızlara ulaşan başka bi araç olmadığı için en lüks oluyo zaten otomatik olarak..

para verip her şeyin rengine vs. karar verilebilen, garantisi olan, alışverişe gidebilen, her gün marşa basınca çalışcak vs. fabrikasyon en hızlı otomobil..
en hızlı ve lüks otomobil konusunda..bu hızlara ulaşan başka bi araç olmadığı için en lüks oluyo zaten otomatik olarak..

Para verip her aracın rengine karar verebilirsin. Mesela gidip aracını kaplatabilirsin ya da boyatabilirsin. Aynı şey bi Skyline ya da herhangi bir araç içinde geçerli. Garanti konusu da aynı şekilde. Takılan kitleri garantili olan tonla araç var, alışverişe gitmek ve klima CD çaları lüks olarak nitelendirdiğin lüksü sunan araçlarda tonla. Daha önce bi Ford GT eklemiştim Veyron ile kıyaslamalı olarak. Veyron 400 km/h'ye 50 saniyede çıkarken eklediğim GT 420 gibi bir hıza 26 saniyede çıkıyodu. Aynı lüksle.
Veyron sadece, fabrikasyon standart olarak satılan en hızlı otomobil, o kadar :)

Para verip her aracın rengine karar verebilirsin. Mesela gidip aracını kaplatabilirsin ya da boyatabilirsin. Aynı şey bi Skyline ya da herhangi bir araç içinde geçerli. Garanti konusu da aynı şekilde. Takılan kitleri garantili olan tonla araç var, alışverişe gitmek ve klima CD çaları lüks olarak nitelendirdiğin lüksü sunan araçlarda tonla. Daha önce bi Ford GT eklemiştim Veyron ile kıyaslamalı olarak. Veyron 400 km/h'ye 50 saniyede çıkarken eklediğim GT 420 gibi bir hıza 26 saniyede çıkıyodu. Aynı lüksle.
Veyron sadece, fabrikasyon standart olarak satılan en hızlı otomobil, o kadar :)

bi aracın iyi ya da en iyi olmasını sağlayan ulaştığı son hızı ya da değerleri midir. ??
evet öyledir diyosan..mühendis aday aday olayı olarak Veyron ve Veyron SS'in neden bu kadar ses getirdiğine dair fikrin yok demektir..her şeyin daha iyisi daha hızlısı her daim yapılır zaten..sonu olmayan bi süreç..

bi aracın iyi ya da en iyi olmasını sağlayan ulaştığı son hızı ya da değerleri midir. ??
evet öyledir diyosan..mühendis aday aday olayı olarak Veyron ve Veyron SS'in neden bu kadar ses getirdiğine dair fikrin yok demektir..her şeyin daha iyisi daha hızlısı her daim yapılır zaten..sonu olmayan bi süreç..

Bir aracın en iyi olmasını sağlayan, fabrikasyon en hızlı olup, Type-R'da teneke olarak nitelendirilen donanımla süslenip, milyon dolara satılması mıdır?
Evet.
Ki en iyi demek için birçok anlamda kör olmak lazım bence :)

ben Veyron'a ya da Veyron SS'e en iyi demedim neden ses getirdi dedim..
bi daha oku istersen..körlük mü söz konusu yoksa.. :D :D

konunun hayrı için msn vs.biyerde konuşun...

Geri
Üst Alt