Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

buda benim ibiza cupra :)

o arabayı ben sattım benimle kimse görüşmedi :D 2010 model sunrooflumu araba tam olarak göremedim?

o arabayı ben sattım benimle kimse görüşmedi :D 2010 model sunrooflumu araba tam olarak göremedim?

evet semih die biriyle görüştüm aracın ufak bi kaza olayı wardı sürttüğü yerlerin resimlerini falanda çekip gönderdi .... halada arada arabanın borcu harcı warsa ödiyeyim diye mesaj atıor...

Semih'ten ben aldım, bende kayadibine vermiştim. Biraz enteresan arkadaştır kendisi çok iyi niyetli değişik biri :rolleyes: bana karşıda öyleydi. Güle güle kullan.

Semih'ten ben aldım, bende kayadibine vermiştim. Biraz enteresan arkadaştır kendisi çok iyi niyetli değişik biri :rolleyes: bana karşıda öyleydi. Güle güle kullan.
birde sana nasıl mail falan atabilirim acaba araçla ilgili sormak istediklerim warda :) kesinlikle slm verdik borçlu çıktık gibi düşünme yani iyi istersen ulaşmada diyebilirsin saygı duyarım

Maşallah, aracınız çok güzel, renk ise 10 numara. Bir aracın Forumdan arkadaşlar arasında el değiştirmesi çok güzel doğrusu.

Bende leonumu aldığım kişiyle hala görüşmekteyim. Bu da benim aracım hakkında çok rahat olmamı sağlıyor. Kazasız, belasız sürüşler dilerim....

Geri
Üst Alt