bu ses nedır ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

bu ses nedır ?

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında axibo tarafından paylaşıldı.

1. axibo

axibo
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaslar arabamda kapılar kılıtlı konumdayken kapıları acınca sonradan takma alarm sıstemlerının cıkardıgı ses gıbı didit sesı cıkarıyor. kılıtlerken falan yok sadece acarken var . kendı alarmının sesı fakat ıyı gelmıyo kulaga her acmamda ötüyor . bı kac kez nasıl oldu bılmıyorm ama sessız actı . varsa bunun ne oldugunu bılen ve nasıl susturabılecegımı bılen yardımcı olursa sevınırım

2. KeChİ

KeChİ
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    63
    bende böyle bişiy hiç olmadı arac kaç model bilen biri varsa kesin yardım edicektir umarım susar en yakın zamanda tahmin edebiliyorum ne kadar gıcık bir ses olduğunu:(

3. axibo

axibo
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    2002 sıgno . valla sımdıye kadar zor dayandm artk olmuyo:)

4. dgkndmrr

dgkndmrr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    584
    Ödül Puanları:
    113
    benim arabadada alarm sistemi mevcut ama Hakan'ında dediği gibi bendede herhangi bir sıkıntı yok. Yani arabayı ilk açtığında bir elektronik aksam sesi ggeliyor ama bu bahsettiğin şey değil sanırım .

5. Leonm@nia

Leonm@nia
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.639
    Ödül Puanları:
    113
    benim başıma hiç gelmedi ama sol kapı direğinin altında bir düğme var. ona 1 kere basıp dene bakalım...

6. Ali

Ali
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    366
    Ödül Puanları:
    83
    bende de kapı açıp kapatırken hiç ses çıkmıyor..sadece dörtlüler yanıp sönüyor..sonradan eklenmiş olmasın sizinkine

7. axibo

axibo
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    denedm kesmedı sesi ama tekrar denerm

8. axibo

axibo
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    orjınal anahtarında varsa orjınal alarmı olur dıye bılıyorm ayrıca oyle dısardan darbeyle devreye girmiyor.ic harekete duyarlı alarmı.

Sayfayı Paylaş