Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu kuşu gören duyan olursa...

Joke-R

Kayıtlı Üye
saat 15:40 civarı izmir bostanlıda kanal boyundaki alins restoranın önünde direğin tepesindeki martı.kanatlarında siyah lekeler vardı gören duyan olursa insanlık ve otomobil aşkına yakalasın çünkü bi tarafını dikicem ki bi daha böle yapmasın...

5LyqR5.jpg

Seramik kaplamamı dayanır bu ebatta bir hacete :mad:

Karşıdan geliyorum arabaya doğru tam direğin üstünde vik vik ötüo aklımada gelio ama dedim benim adım eğer çağataysa bu kuş gıcıklığına sıçar daha ben böyle düşünürken bildiğin çötönk die gözümün içine baka baka bıraktı...yakalayamadım yakalasam altına bez bağlıycaktım..

Çok seviyolar arabaları öyle deme şans getirsin diye sıçıyolar :D

Kuşlar gözlerini alan araçlara özellikle bu şekilde yapıyorlarmış.Sebebi kendisine doğru tehlikeli durum hissetmesiymiş.Benim aracı boyamışlardı bu şekilde.Yedi ceddine sövmüştüm kuşların, yapacak bir şey yok maalesef...:D

Geri
Üst Alt