Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

BU KAZADA KİM HAKLI ( acill)

Konu, 'Cordoba' kısmında weycell tarafından paylaşıldı.

1. weycell

weycell SCW Üyesi

31
    2
    8
    arkadaşlar 2 gün önce bir kaza geçirdim ana yoldan sol ara yola sapacakken birden karşımda ford transit belirdi 2 3 metre mesafe war frene bastı yol buzlu oldugu için kayarak üstüme geldi bende frene bastım kayarak kafa kafaya girdik.. etrafımdaki insanlar sen suçlusun diyor ama araç bana göre sol tarafta olması gerekirken sağa yanaşmış benim şeridimi işgal etmiş. kimileride arabanın sol tarafını vursaydın sen haklıydın sağı vurduğun için sen suçlusun diyor. zaten ülkemizde kaza anında ağzı olan konuşuyor trafik geldi zaten maddi hasarlı oldugu için tutanağı bize verdi anlaşın dedi gitti.sizlerinde görüşlerini almak istedim bende sizce bu kazada kim haklı kim haksız..;) kazaaa.jpg
    kazaaaa.jpg kaza.jpg kaza.jpg

2. Locman

Locman SCW Üyesi

77
    48
    18
    Dediğin doğru toprağım o senin şeridini işgal ettiği için o haksız bana göre. Bu arada bingöl değil mi burası ?

3. weycell

weycell SCW Üyesi

31
    2
    8
    ewt kardaşım bingöl burası. sendemi bingöllüsün.. exper raporunu bekliyoruz işte inş seninde dediğin gibi haklı bulurlar bizide sigorta karşılar zararımızı :D

4. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Bingölün hangi sokağı bu çıkaramadım 1 yıl kaldım :)

Bence sen haklısın dostum...

5. weycell

weycell SCW Üyesi

31
    2
    8
    toki konutları .. umarım senin de dediğin gibi fotolarda görünmüyor ama hasar büyük :)))

6. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Haklı olan sensin,şerit ihlali var.

7. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    resimlere bakarsan sen haklısın ama ben birtürlü anlam veremiyorum bu trafik kazalarını neye göre değerlendirdiklerini

8. karasel1

karasel1 SCW Üyesi

87
    11
    8
    fotoları biraz geniş açıdan çekseydin yolu tam görse iidk yorum yapardık fakat tahminim yarı yarıya gibi gözüküyor sigortalardan yaptırırsın fakat suçu sana verirseler seneye trafik sigortasını fazla ödersin

9. tam12den

tam12den SCW Üyesi

367
    112
    43
    kardeş kaza tespit tutanağının resmini koyarsan herkes ona göre fikrini sana daha sağlıklı söyler ,böyle birşey belli olmaz yani tam olarak , ama yarı yarıya verme ihtimalleri çok büyük ihtimal ..

10. weycell

weycell SCW Üyesi

31
    2
    8
    tespit tutatagının fotografını çekmedim malesef. bende exper raporunu bekliyorum umarım benden taraf sıkıntı çıkmaz yorumlarınız için tşk ederim arkadaşlar

Sayfayı Paylaş