Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu jant alınır mı???????

bklm bklm ölü fiyata sayarsa ztn bnmkileri hiç girmem bu işe..

bence suan sendeki a5 lerde gayet hoş.. ogun hepberaber konusmustuk bence onları değişme olmadı beyaza kaplat

Mert bence şu imzanı değiştir be aga, arabanın güzelliğini gölgeliyorsun çek o jantı da sende kurtul bizde.

mert ofsetlı jantlara baksan bırde nasıl olur. Ben ofsetlı almayı dusunuyorum TÜRKİYE ye dondügüm zaman. Sadece bır fıkır ?

çek dedim çek al demedim aga, benim fikrim ne seni nede arabayı daha fazla yoracak seçimlerden yana değil. Ekonomin araç üzerinden sağlanıyorsa tabiki bu değişimin sana getirisi olacaktır. Şahsım adına ekonomim araca bağlı olmadığı için ben zırt pırt jant lastik gibi beni fazla yoracak geri dönüşümsüz ticaretten uzak durmam gerek. Ama senin işin otomobil üzerine olduğu için ve bunu ticari mantıkda düşündüğün için benden farklı olabilirsin. Ben değiştirmemen taraftarıyım ama yapma yada yap diretecek kadar etkin değilim olmam da. ha tasarruf veya güç konusunda önceki deneyimlerim üzerine olumlu sonuçlar aldığım olaylar olsa diretebilirdim.

ikisi de hoş değil mert..
hele ki 2.si snowflake denilen tasarim..audi r8 v12 tdi concept ile ortaya çikmişti...sonra replicacilar hemen üretti..
bir tane leon üzerinde gördüm..çok kötüydü...

etrafı krmızı şeritli siyah bbs lere baktım...o kırmızı şerit beyaza boyancak ztn de kararsızım napsam bilemedim...Yavaş yavaş giderken yani dönerken jantlarım çok güzel gözkyo syah janta geçersem pişman olmaktan korkuyorum.uyku uyuyamam sonra???????

5 cm yay vr ztn bnde...ilk ilandaki jantı denedik ztn bn bayldm resmen ama..kimse beğenmedi anlamadım...bide benm 18lerin üstüne 1000 tl gbi bi rakam isteynce fazla geldi...örnek şu:

bfafc2a1361cd9d7c9d96f21e19f0fdc.jpg

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:14 ----------

bide şmdi bunu buldum...
http://www.sahibinden.com/pdw_5x112_18inc_18x8_inset45-02WQQaXQQ19559374WQQpXQQdisplayitem

Geri
Üst Alt