Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Fiyata bu spoiler olur mu .?

hasancım urunu nerde taktırıcaksan ordan al yoksa sıkıntı yasaman cok buyuk ıhtımal zaten bu parca 150 ıle 250 arasında degısıyor montajındada bısey yok sen bıle yapabılırsın cıft taraflı ban bırazda sılıkon
ben bayağı bir silikon sıkıp uzunda bir bant çekerim affetmem 120 kg taşıyan bantlarımı çektiğim zaman yerinden oynamaz. :) ama heyecandan yamuk yapıstırırım.

Orjinali boya işçilik dahil 700 tl ye felan geliyor. Orjinalden şaşmam diyorum ama arada 500 tl fark var. :D Cuk diye oturan fiber varsa her türlü alırım. Ama eski aracımda başıma geldi oturmadı boyası attı vs vs..

Bana fiyatı garip geldi 150 TL ye Boya ve Montaj dahil. ? 200 TL boyalısına fiyat yazıyorlar bu nasıl 150 TL olur . Sizlerin fikirlerini alayım ne diyorsunuz buna yalan dolanmıdır boyayı kalitesizmi kullanıyordur montajda malzemeyi dandikmi kullanıyordur.

SEAT LEON 2012 ANATOMİK SPOİLER ASTUNİNG - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 107918202

Eski Aracımdaki Spoyler'ı Ali Kazar yapmıştı bu ilanın sahibi boya konusunda on numara dır gözün Arkada kalmaz ama kalıpları başka fiber kalıptan orjinalinden değil ama çok ilgili ve özenlidir babadan fiberciler.. :eek:key:

Eski Aracımdaki Spoyler'ı Ali Kazar yapmıştı bu ilanın sahibi boya konusunda on numara dır gözün Arkada kalmaz ama kalıpları başka fiber kalıptan orjinalinden değil ama çok ilgili ve özenlidir babadan fiberciler.. :eek:key:
Buradanmı almıştın abi.? FA 448 deki spoiler burdan alınma mı .?

Sen spoiler ı efeden mi almıştın selçuk? Tam oturdu mu? Bende karar verecem gözüm kapalı bir yerden sipariş verecem... Orjinali çok pahalı. :)

Sen spoiler ı efeden mi almıştın selçuk? Tam oturdu mu? Bende karar verecem gözüm kapalı bir yerden sipariş verecem... Orjinali çok pahalı. :)

Bu aracımda Efeden Almıştım (önceki Aracımda kadir Kazardan) Ama Bayağı bir uğraştım.. geldi boyayı beğenmedim gönderdim tekrar boya ve 2 kat vernik atıldı.. Montajını kendim yaptım kastırarak yaptırmak zorunda kaldım Bana Sorarsan efeden de Alma, Strider Spolier Al derim biraz tuzlu diğerlerine göre (250 TL) Ama bence orijinale en yakını o :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
Bu aracımda Efeden Almıştım (önceki Aracımda kadir Kazardan) Ama Bayağı bir uğraştım.. geldi boyayı beğenmedim gönderdim tekrar boya ve 2 kat vernik atıldı.. Montajını kendim yaptım kastırarak yaptırmak zorunda kaldım Bana Sorarsan efeden de Alma, Strider Spolier Al derim biraz tuzlu diğerlerine göre (250 TL) Ama bence orijinale en yakını o :eek:key:
abi sence ben hangisine bakayım adam 150 tl diyor. boya montaj dahil.

Geri
Üst Alt