Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu da Benim Seat Cordobamm

Teşekkür ederim Cordoba 34 abi. Koltuk kılıfı konusunda tavsiye ettiğin yer Döşemecioğlu Oto Kılıf İLKER sanırım. Orası benim de dikkatimi çekti. Bir süre daha araştırayım da sonra karar veririm artık. Tavsiyen için de ayrıca teşekkürler abi.

Teşekkür ederim Cordoba 34 abi. Koltuk kılıfı konusunda tavsiye ettiğin yer Döşemecioğlu Oto Kılıf İLKER sanırım. Orası benim de dikkatimi çekti. Bir süre daha araştırayım da sonra karar veririm artık. Tavsiyen için de ayrıca teşekkürler abi.
koltuk kılıfı kalite kalite çeşit coktur.bişiler yapmak istersen resimler sana yardımcı olabilir :) bu arada tşkler @KİREÇ muratcım... orjınalliğini bozmadan sade abartmadan on numara olur....resimler sana yardımcı olur.ama baya emek sarfetmen gerekiyor maddi ve manevi :)eeeeeeeeeeeeee.jpg IMG_20140921_102934.jpg IMG_20140923_172312.jpg 20140627_124924.jpg IMG_20150510_115717.jpg scw.jpg 1411005-3.jpg 1411005-4.jpg IMG_20150315_130717.jpg IMG_20150403_192535.jpg IMG_20150403_192428.jpg

Sağol abi resimler için. Kol dayama çok güzel olmuş; fakat önceki araçlarımda her denemem fiyasko olduğu için bu arabamda kol dayama işine girmedim henüz. İkinci olarak metal kalorifer ızgaraları gerçekten hoş bir görüntüye sahip ben de onlardan temin etmek isterim. Geri görüş kameralı park sensörü ben de taktırdım fakat tamponun altındaki plastiğe. Doğru mu yaptım bilmiyorum ama şimdilik işimi görüyor. Forumda gördüğüm kadarı ile her cuma maltepede sahilde buluşma oluyormuş. Ben de ilk fırsatta aranıza katılmak isterim. Son olarak resimdeki araçtaki kol dayamayı gözlük kabını ve o kalorifer ızgaralarını temin edebileceğim yeri söylersen sevinirim.

Geri
Üst Alt