Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu da benim makinam..

gerçekten jantlar olmamış mı ben yakıştığını düşüyodum.. sonuçta leona 5 kol olsunda nasıl olursa olsun öyle değilmi.. aynalar konusunda kararsızım siyah olunca sanki arabanın parçası değilmiş gibi duruyo yani arabayla bütünleşmiyo gibi.. tabi o yapılırsa tavana da bi siyah folyo çektirilmesi kaçınılmaz olacaktır.. egzoslar gerçekten iyi düğmeyle açılıp kapanabiliyor sesini duymanız lazım.. plakayı sökeyim mi nasıl bozmuş anlamadım :) yorumların için teşekkürler..
jantlar gerçekten kötü bbs 18 tak bence aynaları sıyah yap ama tavanı kaplatma gerek yok tabi bunlar benım fıkrım plakaya birazda yakından baktım iyiymiş ama yıne soyluyorumegzozlar çok iyi birde nerde yaptırdın ve malıyetı nedır ?

jantlar gerçekten kötü bbs 18 tak bence aynaları sıyah yap ama tavanı kaplatma gerek yok tabi bunlar benım fıkrım plakaya birazda yakından baktım iyiymiş ama yıne soyluyorumegzozlar çok iyi birde nerde yaptırdın ve malıyetı nedır ?

egzosları ben yaptırmadım.. arabayı bu şekilde aldım.. önerileriniz için teşekkür edrim.. aynaları nasıl yapmalıyım acaba.. siyah parlak folyo mu yoksa 3M çizgili karbon kaplama mı..

egzosları ben yaptırmadım.. arabayı bu şekilde aldım.. önerileriniz için teşekkür edrim.. aynaları nasıl yapmalıyım acaba.. siyah parlak folyo mu yoksa 3M çizgili karbon kaplama mı..
siyah parlak folyo carbon senın araca gıtmez bırde on tampondakı tırnakları sokturmelısın çok sırıtıyor bence.birde aracın ozellıklerını ve kaça aldıgını bana pm atabılırmısın ?

Geri
Üst Alt