Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu Çiziği nasıl silerim.

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Merhaba abilerim , hainin biri tamponuma ayak basmış babam bagaja birşey atarken sürtmediğini söyledi sürtmezde eminim sürtse gelir banada söylerdi arabayı bugun temizliyordum uzun süre yıkatmadıgımız ıcınde cızık filan görememiştim tampona baktığımda birde ne göreyim hainin biri tampona ayak basmış çekmiş ayağını 14 16 tane ard arda çizikler olmuş boya kalkması yok. Bunların bir kalemi var diyorlar ama silermi silmezmi hiç bilmem nasıl silerim bunu bezle çok bastırdım çıkmadı pasta cila mı ister ne ister kalemle halledenler var bazıları etkili bazıları telmaşa bilen anlayan lütfen yardım etsin ben çiziği gördükce kameraları kontrol ederim bunu yapanı bulurum çılgınlık yapmadan sileyim ben bu çiziği. :D

Fotoda az cok belli oluyor ama 14 16 tane cızık oldugu pek anlasılmaz cıplak gozle gormelısınız.

2. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Pasta çözer hasancım..

3. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    hasancım buyuk ıhtımal boya koruma tarzı yada pasta ıle gecer derın degıl gbı gorunuyor gecen park ederken bende yanlıslıkla kaptrmısım arkaya bakmadan arkadakı araca tıklattım tampon 10cm uzunlugunda sıyah oldu hemen suyle kabasını aldım bendekı meg boya koruma ıle ıyıce bır orayı temızledıkten sonra bezle sıldım sıfır gbı ve senın resımdekınden daha derındı suan orjınalınden farkı yok ne cızık nede baska bısey :)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    ben yapabilirmiyim abi hemen yapmam lazım yoksa kameralara bakıcam çizene sildiricem . :D

5. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Saolasın abi ön camurlugumda bunun bıraz daha derini sürtükler var oda geçenlerde geçirdiğimiz kazada oldu kirden pislikten görememiştim şimdi gördüm bunun az bi derini kadar sürtükler var onlarıda temizleyeceğim

6. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    aynen pasta cila halleder bunu hasan

7. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    nasıl uygularım krem gibi birşeymi pasta cila hiç sürmüş değilim alayımda çizik oldukca silerim artık . yada çizene sildiririm. :D (boru boru konusmayayım zor yaparım yaptıramazsamda araya babam girer :) ) bizim burada ufaklıklar top oynuyor onlar yaptıysa onlara sildiririm futbol sahası var gitsinler orada oynasınlar . :D

8. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Yüzey temiz olsun bir iki parmak pasta ile silip üzerine bir parmak cila ile geçtin mi tamamdır..Malzeme var ise halledebilirsin..

9. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    cila makinesiylemi geçicem yoksa bir bezle filan pamukla geçsem olurmu malzeme ne lazım

10. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Microfiber bez yeterli olur polisaj geçmeyi gerektirecek kadar değil..

Sayfayı Paylaş