Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araç hakkında bilgisi olan acil !!!

Alıcan bende atasehırdeyım ıstersen ben baktırırım ıstersen de geleceksen de metro yada kamıl koc la gelıp gelmeden benı ararsın senı otobusten alırım beraber gıder bakarız gosterırız 0533 240 33 11

• Beğen
Reaksiyonlar: aljn
Kardesim bu arabayi sana ilk gosteren kisi olarak yukaridaki yorumlarida okuyunca artik sana bu arabayi almak kaldi umarim olur...

• Beğen
bi kere daha içime sindi araba .. teşekkürler yorumlar için bugün hayırlısıysa eğer arabamı satıcam gibi gözüküyo az önce kıvanç abiyle de konuştum yarın sabah kısmetse araca bakmaya gidicez beraber

aradım abi az önce konuştuk benim arabanın durumuna göre tekrar arıcam. Herkese teşekkürler bu arada gerçekten içime sinen bi araç umarım olur

güzel araçmış, beygiride gayet iyi , alınacak bir araç olduğu kesin. Hayırlısı olsun Alican.

• Beğen
Geri
Üst Alt