Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araç hakkında bilgisi olan acil !!!

güzel araç gerçekten. neden 1.8t cupra r kovalamıyorsun o fiyata

• Beğen
Reaksiyonlar: aljn
Arabayıda satan elemanıda tanıyorum. Aracın sahibi dünya üzerindeki sayılı kıllardan biridir.

Bu aracın sahibini çok eskiden bu yana tanıyorum Murad abi vw sitesinden ve aracına çok titiz önceden mk3 gtı vardı TÜrkiyedeki en temiz mk3 gtı dı bu aracınada çok titiz olduğunu ve bi sorun bulduğunda yada hisettiğinde yetkili servisi ayağa kaldıran biridir deli doludur... çok fazla sohbetim yok ancak her konuda aracına iyi davranan ve bakımını titizlikle yapan biri olduğunu biliyorum....

• Beğen
Reaksiyonlar: aljn
aynı renkte aracın dsg lisi arkadasımda vardı ve bnde baya kullanmıstım. mercedes gl ye arkadan carpınca araba dagılmıstı daha kendine gelemedi o yuzden satıldı arac :D angel+led li farlar taktırmıstı arka tamponu kırmızıya boyatmıstı ve cok yakışmıştı snde aynısını yaparsın belki alırsan. benm en sevdigim araclardandır golf gt. efsane kasadır bnce :)

onur vardı sıtede oda atasehırde oturuyor ona bır sorabılırsın sen gelmeden bakar belkı..?

görünüm güzel kırmızıda yakışmış hani :)

ilana bakan sayısı cok kafa karıştırıyor.acaba diyor insan...dikkat etmek gerek.

Geri
Üst Alt