Bu Araç Alınırmı??? Fikirleriniz önemli | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bu Araç Alınırmı??? Fikirleriniz önemli

kurtbil

Kayıtlı Üye
alınır alınmasına da,bu kadar para verdıkten sonra yıgınla 1.8 t topsport var,butce braz daha arttırıldımı cupra R var.sıradan b leona bınmektense daha ozel ve aynı yakıt ortalamasını yapan daha ozel b araba almak mumkun bence

SİMON

Kayıtlı Üye
kaya gıbı motor motor asırı yakıyor bunu alanlarda lpg takmayı dusunenler arav kalıtelı ve guzel ama yenı kasa cıkacak ve bu parayı gozden cıkaracaksam baska araclara yonelebılırım

AXU

Kayıtlı Üye
2006 ÜstÜ bİr leon almak İstİyorum o kasaya hastayim...motor ve gİdİŞde okadar Önemlİ deĞİl benİm İÇİn daha Çok diŞ gÖrÜntÜye Önem verİyorum...diŞ gÖrÜnÜŞÜde zamanla tamamlarim dİye dÜŞÜnÜyorum

mstfcfc

Kayıtlı Üye
ben almam can arkadaşımızın dediği gibi bende ona katılıyorum..

SİMON

Kayıtlı Üye
amac dıs gorunusse ıyı bır secım ama o fıyata 1.4 tsı almak daha ıyı bır secım olur ama makyajlının ıfadelerı daha ıyı sankı

kurtbil

Kayıtlı Üye
2006 ÜstÜ bİr leon almak İstİyorum o kasaya hastayim...motor ve gİdİŞde okadar Önemlİ deĞİl benİm İÇİn daha Çok diŞ gÖrÜntÜye Önem verİyorum...diŞ gÖrÜnÜŞÜde zamanla tamamlarim dİye dÜŞÜnÜyorum
zevk renk meselesı tabıkıde,ılandakı arabanın fıyatı uygun gorunuyor kolay gelsın sımdıden

safaks

Kayıtlı Üye
Arabaya Lpg takmıcaksan o paraya 1.6 almanın anlamı yok.. Sadece görüntüyse mevzu en azından leonun sport uplarınada bakabilirsin..

Üst Alt