Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Araç Alınırmı??? Fikirleriniz önemli

tanıdık simdilik yok ama acele etmeyıp pusuda beklemek ıyı olur bu ara kıs aylarının gelmesıde avantajın olur

tanıdık simdilik yok ama acele etmeyıp pusuda beklemek ıyı olur bu ara kıs aylarının gelmesıde avantajın olur

iki aydır pusudayım oyle kalıcam diye korkuyorum :D neyse beklemeye devam eğerki araç satan tanıdık olursa beyaz renk özellikle bilgilendirirseniz sevinirim dostum...

32.500 tl bu araca vermem ben 1-2 lira fazla verir tsi motorlu alırdım şahsen ama karar yinede sizin

Bu kadar butçe ayırdıysanız bence az daha ustune koyup 1.4 tsi alınır hem daha ekonomik hem performanslı tüpe gerek kalmadan kullanabilirsiniz :eek:key:

1,2 olmazmı 1.6 yı her türlü hoplatır

bence yeni kasa düşünüyosanda 1.6 olmasın en azından...

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar... araçtan vazgectim. anlaşılan bankalarla aramızdan su sızmıcak:)

Deymez benim düşüncemde bu fiyat belki 3-5 fazlasına tsi alınabilir 1.6 motor tarihe karıstı tabiki tercih meselesi

Geri
Üst Alt