Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bp & doğuş oto akaryakıt kampanyası

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında kirlisakal tarafından paylaşıldı.

1. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.239
    113
    Bp & doğuş oto akaryakıt kampanyası yüzde 3 indirimli kampanyamız devam ediyor :) benzin,mazot,lpg dahildir.bi depoda 5-7 lira arasında kar yapabilirsiniz.hesabınızı kendiniz yapın :) anında görüntü anında indirim buna derler :D ben üye oldum bulunsun.bilgilendirme mesajı geldi.pompacıya plakanızı söylemeniz yeterlidir.bu da katılım şartları+ kolay kayıt
    BP Kampanyası Katılım Koşulları
    Doğuş Otomotiv BP
    KAMPANYA.jpg

Bunu beğendi. fimus bunu beğendi.
  2. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Alirken pompa lt fiyati mi degisiyor? Ya da karta puanin yuklendigi nasil anlasiliyor?

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  3. kirlisakal

5.965
    5.239
    113
    hayır toplam lt fiyattan yüzde 3 düşüyor..mesela depoyu 240 liraya mı doldu.plakanızı söylüyorsunuz 233 ödüyorsunuz :) hiç yapmadım ama izinde yol boyunca denicem :D şartlar koşullar verdiğim linkte mevcut okuyabilirsiniz ..tşkler

4. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Eyv. bilgi tesekkurler

5. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.705
    113
    Muhtemel shellin yaptığı gibidir. Alacak kişi 100 liralık benzin alıyorsa atıyırum litresini 4.80 den değilde 4.70 ten alıyor. Para aynı ama verilen litre fazla. Shell kartı olanlara bu şekilde uyguluyor.

6. kirlisakal

5.965
    5.239
    113
    kartsız işlemmiş bu plakayı soylemenız yeterli..ben öle anladım üye olduk bakalım yarın yola cıkarken denemesini yapacam bilgilendırme yaparım

7. focus

focus SCW Üyesi

329
    193
    43
    Ben de katıldım. Sonra kampanyaya dahil bir istasyona gittim. Ancak gece saati olduğundan market kısmı kapalı olduğu için kampanya işlemi yapamadıklarını söyledi pompacı. depoyuda fullemiştim. Ertesi gün tekrar gittim, market kısmına durumu anlattım ancak yakıt alımı esnasında kampanya işlemi yapabildiklerini, geriye dönük işlem yapamadıklarını söyledi. Kampanyanın detaylarını alamadım anlayacağınız.

8. kirlisakal

5.965
    5.239
    113
    gündüz olur ancak pompaya bağlı pc monitorden yapacak işlemi ne yapacaksa...sağlık olsun

9. Kara Kuzay

Kara Kuzay SCW Üyesi

128
    111
    43
    Ben aracıma Shell v power haric Yakıt kullanmıyorum

10. Maviş

Maviş FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.063
    3.845
    113
    Plaka ile değil ödeme yaparken telefon numaranızı soyluyorsunuz bp club kartla işlem yapılmıyor direk Puan telefon numarasi üzerinden sisteme alınıyor bir dahaki alışveriş te puanı kullanabilirsiniz

16 cdf 48

Bunu beğendi. fimus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş