Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Böyle Seat Bir Aksesuar Sitesi Buldum...

Faturayı düşük tutturmak yolu pek saplam bir yol değil.
Gümrükte sizden kredi kartı ekstresi istiyolar. İki tutar birbirinden farklı olursa vergi kaçırma suçuna girer.

Faturayı düşük tutturmak yolu pek saplam bir yol değil.
Gümrükte sizden kredi kartı ekstresi istiyolar. İki tutar birbirinden farklı olursa vergi kaçırma suçuna girer.

Hayret bişey ya heryol tıkalı bide parça için suçlu duruma düşmek var vay anasını kaçakçılığın kralı yapılıyo olan arabasına parça getirmeye çalışana olur.....:rolleyes:

Hayret bişey ya heryol tıkalı bide parça için suçlu duruma düşmek var vay anasını kaçakçılığın kralı yapılıyo olan arabasına parça getirmeye çalışana olur.....:rolleyes:

bildiğim kadarıyla ABD'de eyaletler arasında karton sigara ya da bazı alkollerin bile geçişi yasal değil..bu tarz şeyler sadece bizde yok.. :)

Arkadaşlar bugün yurtdışından ürün getiren yurtdışına giden gelen bi tanıdığa sordum. Ürün eğer 800$'ın altındaysa vergi problemi olmuyor. Kargo ücreti ve ürün bedelini veriyorsunuz. Ayrıca fatura kredi kartı sahibinin adına kesiliyor ve sadece fatura sahibi ürünü alabiliyor.! Bana böyle dedi rahatça getirebilirsin zaten 1-2 ürün getircen 1-2 ürünle ticaret mi yapılır bişi olmaz dedi..!

Arkadaşlar bugün yurtdışından ürün getiren yurtdışına giden gelen bi tanıdığa sordum. Ürün eğer 800$'ın altındaysa vergi problemi olmuyor. Kargo ücreti ve ürün bedelini veriyorsunuz. Ayrıca fatura kredi kartı sahibinin adına kesiliyor ve sadece fatura sahibi ürünü alabiliyor.! Bana böyle dedi rahatça getirebilirsin zaten 1-2 ürün getircen 1-2 ürünle ticaret mi yapılır bişi olmaz dedi..!

Sınır 800$ değil. 150€.
Bende yurt dışından coilover getirdim. 220€ tuttu kargosuyla. Gümrükte %18'ini vergi olarak aldılar.

Hmm.. şu altı düz direksiyon ve deri kaplamalı elfreni + krom uçlu cam açma düğmelerini düşünüyorum da.. krom uçlu cam açma düğmeleri serviste ne kadardır acaba fiyatları

Geri
Üst Alt