Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Boyatsam mı?..

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Anarchist tarafından paylaşıldı.

1. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Arkadaşlar kapıdaki işaretlediğim 2 noktada çürüme var... biri kapı daha önce tamir gördükten sonra boyandığı için diğeride küçük bi vurukla boya kalkmasından dolayı... acil yaptırmam gerektiğini düşündüm mini onarım için servisi gittim kapıyı tamamen boyucaz dediler sizce tamamen boyatmak mantıklımı? birde bu kapı muhtemelen daha önce boyanmıştır... zaten arabada boyanmayan yer yokda :) oda ayrı...

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    abi arabada zaten her boyalıysa komple kapının boyanmasında ne zarar var..boyansın temiz olsun.. :)

3. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Bunu ıcın konu acman bıle hatalı bence boyalı olmus boyalı olmamıs ne olacak paslanma ılerlese daha ıyı mı olacak?

4. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    hani hiç boya olmasa da boyatsammı ki desen eyw da ztn boyanmayan yer yok diyosun daha ne düşünüyosun ben anlamadım?:)gözüne pis gelicek ve her gördüğünde kafaya taka taka biniceksin...bence mantıklı dğl,boyat pırıl pırıl olsun arabanda kafanda rahat etsin...

5. Birkan6161

Birkan6161 SCW Üyesi

647
    182
    43
    Madem boyanmayan yeri yok, kapının boyanmasında bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum :)

Zaten atıyorum sattığınızda alıcı veya ustası arabadan az buçuk anlıyorsa darbeden dolayı boyanmadığını anlar. Ya da servis.. Her neyse işte :)

6. ilker_ismail

ilker_ismail SCW Üyesi

787
    47
    28
    boyat abi tertemiz bin

7. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Ya sorma sebebimin aslı şu aslında... İster istemez renk farkedicek bu yüzden çok kararsız kaldım ama boyatayım en iyisi...

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.180
    1.216
    113
    Çürüme varsa eğer derhal komple boyat derim...Yarın öbürgün yağmurlarda çok kötü olur...

9. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    ben sizin bu servis merakınızı anlamıyorum nerdeyse benzin bitti diyede servise gideceksiniz
    komple kapıyı boyatmak istemıyosan git bır kaportacıya rütuş yaptır olsun bitsin

Bunu beğendi. eneSene bunu beğendi.
  10. ilker_ismail

ilker_ismail SCW Üyesi

787
    47
    28
    işinin eğli bi usta yaparsa ton farkını hissetmezsn bile abi

Sayfayı Paylaş