Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Boya Mükemmelleştirme ve Boya Koruma

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında mhmt_yldz tarafından paylaşıldı.

1. mhmt_yldz

mhmt_yldz SCW Üyesi

27
    0
    1
    Arkadaşlar aracımı boya koruma yaptırmak üzere meguiars yada auto king'e götürcem. Auto king'de "Boya Mükemmelleştirme ve Boya Koruma" işlemi için 150 TL istediler. Acaba meguiars dahamı iyidir yada neresi daha iyidir bu konuda? ikincisi fiyat bilgisi olan varmı arkadaşlar ne kadara yaptırabilirim...
    Yardımcı olursanız sevinirim...
    Saygılar...

2. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Auto King benim için bitmiştir...kesinlikle Meguiars diyorum..çok memnun kalacaksın..özellikle renkli araçlarda sonuç harika..beyaz renk ise canlanıp gerçek rengi orataya çıkıyor parlıyor..ama yanımda siyah leona uygulandı..inanamadım..bakırköy şubesinde azeri bir usta var..kesinlikle işinin ustası..

3. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    meguıars

4. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
  5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Auto King tampon tamir etsin boyadan önce kendilerini mükemmelleştirsin bence..
    hiç alakam olmadı çok şükür ama Auto King'den memnun birini görmek de nasip olmadı henüz..

6. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    meguiars

7. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    ben de meguairs derim. ama fiyatı auto kingin 2 katından fazla diye biliyorum. En son 390 mıydı neydi.

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.180
    1.216
    113
    Meguiars'a yaptırdım ben boya koruma..Tek kelime ile harika..

9. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    natan bu fahiş fiyati nerden aldin..
    distribütörlüğü horizon a.ş. kızıltoprak aynı zamanda uygulama merkezi 250 tl ye yapiyor...

10. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    askerım sen uzun zamandır yoktun ama sanırım kızıltoprak el degıstırdı haberın olsun eskısı gıbı yıkanmıyorlar;)

Sayfayı Paylaş