Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

boş tuş

Konu, 'Sohbet' kısmında ultraslanonur tarafından paylaşıldı.

1. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    arkadaşlar cam rezidansının yanında boş bi tuş var onun ıcının dolu olanını nerden bulabılırım basmalı olcak aynı rezıdans gıbı ?

2. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    onur dolu tuş derken ne demek istiyosun neyin peşindesin anlamadım :D
    Üzerinde yazı olan bir tuşmu arıyosun ? zira dolu tuş derken oraya takılan tuşun fonksiyonu olmalı
    hani herhangi bir sistemi açıp kapatan birşey.. sen arabana ne yaptırdınki onuda o dolu tuşla çalıştırmayı planlıyosun ?

3. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    uzerınde yazı olan tus ıstemıyorm gercı o da olsa olur tek ıstegım ıcı fonsıyonlu olan bırsey ıstıyorm mevlut abı bı sıstemı acıp kapatan far anahatrı bulamadım bu yontemı sectım hem daha mantıklı geldıi bulabılırmıyız abı

4. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    yaw buluruzda onurum bu gram önemi olmayan işlerle meşgul olmasan ? far anahtarını ogünden sonra sormadım
    ben tekrar soruyum senın far anahtarı çalışmıyormu neden değiştirmek istıyosun

5. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    abı neden arıyorum bunu anlatayım sana benm far anahtarı calısıyor ancak benm arac stella oldugundan sıs farı yoktu ben taktırdım sıs farı anahatırını da arka sıslere bagladı yanı benm far anahtarı tek kademelı yanı sadece arka sıs farı ıcın konmus cıft kademe degıl o yuzden parklardayken ben sıs farı kademesını cekemıyorm yanı farları acınca cekebılıyorum benım amacım parktayken sıs farını acmak o yuzden boyle alternatifler dusunuyorm bı cozum mevlut abı:)

Sayfayı Paylaş