body kit | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

body kit

adl21

Kayıtlı Üye
yeni kasa fr için body kit nerden temin edebilrim acaba...?

memet_one

VİP Üye
Administrator
Yeni araçlar için body kit kasım aralık gibi gelecek oda bir ihtimal tabiki kesin bir şey değil.

RedLine

Kayıtlı Üye
Ben o body kit in cok ni farkini goremedim ama.. bide canli gormek lazim

adl21

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın acemilik olsa gerek kardeşlerim. adım adil. ikinci el araç satan bir sitede görmüştüm aslında modifiyeli 2013 fr modelini. geniş bir aile olduğu için siz kardeşlerimden sorayım dedim. kulağınız deliktir kardeşlerim hani olurda duyar yada görürseniz çıtlatırsınız

memet_one

VİP Üye
Administrator
kusura bakmayın acemilik olsa gerek kardeşlerim. adım adil. ikinci el araç satan bir sitede görmüştüm aslında modifiyeli 2013 fr modelini. geniş bir aile olduğu için siz kardeşlerimden sorayım dedim. kulağınız deliktir kardeşlerim hani olurda duyar yada görürseniz çıtlatırsınız
Yakın zaman da bir arkadaşımın tuning atölyesi var ve yeni kasa için çalışmalar yaptıracağım başarılı olursa eğer satış onayı alınıp siteden duyurulacaktır.

faw13

Kayıtlı Üye
Aldığım bayiye sorduğumda 2013 leonların body kitleri stoka girdi fakat biraz pahalı demişlerdi, çift egzoz çıkışlı imiş, o da egzozla birlikte serviste yaptırırsan ciddi bir maliyet çıkarır dediler, gidip görmedim ama nasıl bir kit geldiğini