Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

BODY kiT

Konu, 'Tuning' kısmında cemcemcem tarafından paylaşıldı.

1. cemcemcem

cemcemcem SCW Üyesi

4
    0
    1
    Çok acil body kit yorumlanızı bekliyorum bütçem sıkıntı öğrenciyim o yüzden fiyatının ucuz olması önemli benim için ankaradayım ne şekilde nasıl daha ucuza maledebilirim yardımılarınızı bekliyorum abilerim

2. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Fibercide yaptıracaksın daha ucuz bi maliyeti yok malesef efe polyestere bi danışsan iyi olur.....

3. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Karlıkçı Halil var Şaşmaz'da.

Bunu beğendi. freesezar bunu beğendi.
  4. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Ankarada meşhurdur bu karlıkçı halil :D tamponda fiberi tavsiye etmem, orjinal haliyle kullan daha iyi paranda cebinde kalsın.

5. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    aynen kırılıp duruyo çünkü

6. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Tamponları orjinal alamayacaksan hiç taktırma başına bela olur yoksa kırılıp durular pişman olursun

7. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Katılıyorum;
    Ufak tefek folyo yapıştırma ile kendi zevkine göre farklılık yaratabilirsin, otoparktaki görünüm için sokağa para atılmaz.

8. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Madem bütçesiniz sıkıntılı öğrencisiniz bence fiberde kesinlikle yaptırılmaması gereken bişi bu işten bütniz düzelene kadar vazgeçin diyorum saygılar

9. buum34

buum34 SCW Üyesi

3
    0
    1
    ben yeni yaptırdım fiber badykit ist fatihte 800 900 tl civarı görüntü iyi fakat kalite tabiki orjinali gibi değil illaki yaptırıcam diyosan fiber olur tabi herşey bütçeye göre

Sayfayı Paylaş