BODY kiT | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

BODY kiT

cemcemcem

Kayıtlı Üye
Çok acil body kit yorumlanızı bekliyorum bütçem sıkıntı öğrenciyim o yüzden fiyatının ucuz olması önemli benim için ankaradayım ne şekilde nasıl daha ucuza maledebilirim yardımılarınızı bekliyorum abilerim

LeonRider

Kayıtlı Üye
Fibercide yaptıracaksın daha ucuz bi maliyeti yok malesef efe polyestere bi danışsan iyi olur.....

fnasif

Kayıtlı Üye
Ankarada meşhurdur bu karlıkçı halil :D tamponda fiberi tavsiye etmem, orjinal haliyle kullan daha iyi paranda cebinde kalsın.

REİS38

Kayıtlı Üye
Tamponları orjinal alamayacaksan hiç taktırma başına bela olur yoksa kırılıp durular pişman olursun

kamikaze

Kayıtlı Üye
Ankarada meşhurdur bu karlıkçı halil :D tamponda fiberi tavsiye etmem, orjinal haliyle kullan daha iyi paranda cebinde kalsın.
Katılıyorum;
Ufak tefek folyo yapıştırma ile kendi zevkine göre farklılık yaratabilirsin, otoparktaki görünüm için sokağa para atılmaz.

Byefsane

Kayıtlı Üye
Madem bütçesiniz sıkıntılı öğrencisiniz bence fiberde kesinlikle yaptırılmaması gereken bişi bu işten bütniz düzelene kadar vazgeçin diyorum saygılar

buum34

Kayıtlı Üye
ben yeni yaptırdım fiber badykit ist fatihte 800 900 tl civarı görüntü iyi fakat kalite tabiki orjinali gibi değil illaki yaptırıcam diyosan fiber olur tabi herşey bütçeye göre

Üst Alt