Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW 3.20d F30 vs VW Golf 1.4 TSI 160hp ?

BMW 3.20d F30 vs VW Golf 1.4 TSI 160hp sonuç ne olur ?

• BMW 3.20d F30

Kullanılan: 46 74.2%
  • VW Golf 1.4 TSI 160hp

Kullanılan: 16 25.8%

• Kullanılan toplam oy
    62
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslinda 3te degilde o 4te 100 yaparsa daha adil olacak gibime geliyor. Her iki sekilde de deneriz iste :)

8. viteste roll yapın bence :p:p:cool:

Bana uzun yolda 6 az geliyo. Bazen 6dayken vites degistirmeye calisiyorum. Bi disli daha eklemem lazim sanzimana :) genelde uzun yolda 160 sabitle gidiyorum 3k devirde oluyo. Onu azaltmak icin 7 lazim. Hic yakmaz o zaman boyle yakmiyo :)

bide bana sor yaa benimki 5 vites yıl olmuş 2012 sırf leondan düşük sınıf diye güzelim arabayı haşat ediyolar

Deneme TEM'de olacağı için daha düşük bir hıza inmemiz zor olacak :) Ama bikaç hızda denicez öyle, daha düşük hızlara inebilirsek yapıcaz.

güvenlik diyosunuz yani,:) iyide yapıyosunuz riske atmaya değmez.. ama o temde sizin klasman araclar 60 la baslar genelde.ki ikinizin aracı içinde sağlıklı olan km'ler bunlardır aslında,fırsatınız olursa 60 lada bı kaldırın derim..bu arada polıslere dıkkat edın,son olayları biliyomusunuz bilmiyorum ama temkinli olun :)

Murat arkadaşım bu kadar yoğun konuşmaya girmiş gibi olacam idare edinde aklıma veriler takıldı benim sayfanın başında bu bahsettiğiniz araç 3,20d ve 2012 model makyajlı kasa değil mi ? zaten 184 beygir yeni versiyonlarda var ve TORK 380 Nm olması gerek miyor mu ?

senin araç 1361 kg diğeri 1430 sadece azıcık ataklık gösterebilirsin oda kalkışta bence:) yanlış anlama ama:)

Walla bende en başında öyle düşünüyordum ama Bu " Beygirleri" havadan kapan markalar var o yüzden daha temkinli bi şekilde şu videoyu bekkliyorum..
Keza Bi arkadaşın 1.4TSI (125 Bg, 200 Nm/Tork) Leonuyla, 1.4 T (140 Bg, 200 Nm/Tork) Astrayı nasıl parçaladığını iyi bilirim..:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt