Bluetooth var mı? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Bluetooth var mı?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında profescobar tarafından paylaşıldı.

1. profescobar

profescobar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    43
    Arkadaşlar berhaba aracım 2010 model ama bluetooth var mı yok mu bilmiyorum. Direksiyon üzerinde ahize ve mikrofon tuşları var ama nasıl kullanılır nasıl kurulum yapılır bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Teşekkür ederim.

2. platinne

platinne
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    349
    Ödül Puanları:
    63
    Aracınızda teknoloji paketi mevcutsa bluetooth vardır. Bunu da test etmek için telefonunuzu bluetooth'unu açıp arama yaptığınızda karşınıza MetaBlue gibi bir arama sonucu çıkartması lazım. Aksi halde yoktur.

3. profescobar

profescobar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    43
    Teşekkür ederim. Tarama yapınca bişeyler buluyor ama AC adresi şeklinde adı görünmüyor. tekrar deneyeceğim. Direksiyon üzerinde tuşlar mevcut ama test etmem lazım.

4. platinne

platinne
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    349
    Ödül Puanları:
    63
    O tuşlar makyajlı kasaların direksiyonlarının hepsinde var ama bluetooth kiti olmadıkça aktif olmuyor. Telefon işaretli tuşa tıklayınca radyo ekranında phone da yazabilir. Bizim arabalarda denemedim henüz. Ben de yeni satın aldım ancak montajını yaptırmadım henüz.

5. profescobar

profescobar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    43
    Eğer yoksa taktıran varmı acaba ne kadara mal olacak bilen varsa söylerse iyi olur ona göre taktırabilirim.

Sayfayı Paylaş