Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Blackberry için Navigasyon???

var gps harita var da internet paketi ile çalışıyor da oda açık alanda uyduları göründe çalışıyor..onun dışında çalışma sistemi kötü üstündeki gps in

abi ondan çok verim alamıyorum, güzel bir program değil

Maalesef bende symbian için nav. programı varmış :( Blackberry app. pack vardı ama onda da nav. yok.

Burada bir çok program var farklı modelleri destekleyen. Herkesin işine yarar bişeyler çıkar sanırım.

http://www.blackberry.gen.tr/smf/gps-ve-harita-b178.0/

Erhanım pek işe yarar birşey yok orda baktım oraya :)

bende de bol 9000 vardı ve blackberrynin programlarının çoğu bis olmadan çalışmıyor. bis'e abone olduğunda otomatik olarak açılıyor zaten harita programı. sebebi ise harita gprs bağlantısı olmadan çalışmıyor. bıs'e abone olduğunda surekli aktif bağlantın olduğu için kullanıma açılmış oluyor.

bende de bol 9000 vardı ve blackberrynin programlarının çoğu bis olmadan çalışmıyor. bis'e abone olduğunda otomatik olarak açılıyor zaten harita programı. sebebi ise harita gprs bağlantısı olmadan çalışmıyor. bıs'e abone olduğunda surekli aktif bağlantın olduğu için kullanıma açılmış oluyor.

bende bis var zaten. ama demek istediğim harita programı sağlıklı ve kullanışlı değil.
o yüzden farklı programları kullanmak istiyorum

bende bis var zaten. ama demek istediğim harita programı sağlıklı ve kullanışlı değil.
o yüzden farklı programları kullanmak istiyorum

o zaman tomtomu tavsiye ederim fakat o da ucretli program. benim kafamda bir duşunce vardı acaba çalışırmı diye. normal tomtom cihazından blackberrynin hafıza kartına kopyalayıp kurmak. denedinizmi böyle birşey?

o zaman tomtomu tavsiye ederim fakat o da ucretli program. benim kafamda bir duşunce vardı acaba çalışırmı diye. normal tomtom cihazından blackberrynin hafıza kartına kopyalayıp kurmak. denedinizmi böyle birşey?

yok hayır denemedim, çalışır mı acaba ki? :)

işte bende denemediğim için deneyen varmı sormak lazım. yanlız çalışırsa direk bende yuklerim kardeşimin bolduna:D

olursa haber beliyorum :)

bende aynı şeyi sana diyecektim sen yazmışsın:D bakayım bizim tırlarda hepsinde tomtom makinalar var. ama çoğu avrupa. bir tanesi turkiyede çalışıyor. o gelsin alıp deneyecem bakayım. bazen uzerinde koruma oluyor kopyalayamıyorsun programları.

Çalışmaz %99 :(

Ozanım valla o zaman paraya kıyacan. turkcell'in varmış sanırım günlüğü 50 kuruşu? duydun mu böyle bişey?

yok duymadım Erhanım, ama şirket hattına 0,0050 kuruş bile gözükmesini istemiyorum böyle birşeyin

Geri
Üst Alt