Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bıcı bıcı sonrası temiz olmuşmuyuz? :D

yılmaz16

Kayıtlı Üye
Sizde aracınızı kendiniz yıkamayı sevenlerden misiniz yoksa veririm 25 lira iç dış yıkansın diyenlerden misiniz :)

Ekli dosyalar

• Snapchat-1437847479.jpg
    Snapchat-1437847479.jpg
    75.8 KB · Görüntüleme: 92
4 saat yıkadığım zaman olmuştu :) ama şimdi öyle yıkayabileceğim ne mekanım var ne de zamanım :(

Sizde aracınızı kendiniz yıkamayı sevenlerden misiniz yoksa veririm 25 lira iç dış yıkansın diyenlerden misiniz :)
Hondam vardı sattım Leon almak için alamadık daha ama hondami kuzenim oto yıkamacı onun dükkanını işgal Edip kendim yıkardim :) o dükkan açmadan önce 10km uzaklıktaki köyüme gidip dağ suyu ile bahçemiz de kendim 2 3 saat uğraşırdım hatta bı ara fırça kullanamazdim süngerle yavaş yavaş

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

İmkan ve zaman varsa en güzeli arabanı kendin yıkamaktır.

güzel kardeşim maşallah.. plakanı da "uf anam uf" olarak okuyorum:)))

iyi sürüşler
Hahaha iyiymis hic oyle bakmamistim:D
[doublepost=1490387577,1490387502][/doublepost]
Hondam vardı sattım Leon almak için alamadık daha ama hondami kuzenim oto yıkamacı onun dükkanını işgal Edip kendim yıkardim :) o dükkan açmadan önce 10km uzaklıktaki köyüme gidip dağ suyu ile bahçemiz de kendim 2 3 saat uğraşırdım hatta bı ara fırça kullanamazdim süngerle yavaş yavaş

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ben hala kıyamıyorum fırçayla yıkamaya anca yumuşacık oto fircalari olur ya onlarla tabi bi yere kadar sakınılan göze çöp batar derler :D

Geri
Üst Alt