Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz Ibiza'nın karanlık yüzü

saolasınn.. valla benimki iğrenç bi haldeydi :D yıkayan adam sıtma kolera vb hastalıklar geçirmediyse şanslı :D

heheheheh bende yarın yıkatıcam inş benim yıkattığımda sağlam çıkar :D

@Umut

Umut anlaşılan eda arabanın satılmasını istemiyor :D

+ 349499 :D ama kendisi bilir nasıl isterse :)

walla artık bilmiyorum belki umut düğünu fılan o arabada yapmak istiyodur yada sen karsısına o arabayken çıktın onun için önemlidi ve ömür boyu o arabada olmak ister olamamaı :D

walla artık bilmiyorum belki umut düğünu fılan o arabada yapmak istiyodur yada sen karsısına o arabayken çıktın onun için önemlidi ve ömür boyu o arabada olmak ister olamamaı :D

o vakitler leon u vardı :) okdr derin büyük hayallerim yok yaa stresse sokma çocuğu Savaşş :D

Düğünü Amerikan bir araçta yapmak ister benim aşkımm :D benim istediğim gibin :D

Geri
Üst Alt