Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

beyaz araç nasıl temizlenir ?

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında tolgabes64 tarafından paylaşıldı.

1. tolgabes64

tolgabes64 SCW Üyesi

473
    54
    28
    merhaba ilk beyaz aracımız st oldu ama üstünde sürekli bi pas gibi noktalar ve siyah siyah noktalar oluyor. tırnakla kazıyartak çıkartabiliyorum ama tüm arabayıda kazıyamam :S siz nasıl yıkıyorsunuz ?

2. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    ağacın altında mı bırakıyosun

3. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    reçine olmuş sanırım ağaç altında bırakma aracı. ben nisan ayında kil uygulaması, pasta cila ve boya koruma yaptırmıştım. geçen hafta servise bırakmam gerekti arabayı teslim almaya gittiğim de tüm kaportam reçine olmuştu nasıl sinir oldum anlatamam bi kez daha anladım ki servise arabanı bırakmayacaksın bizzat bekleyeceksin başında :(

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    tolga boya temizlik vb konu açarsan birdahaki sefere Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma buraya açarsın yetkili arkadaşlar taşırlar dikkat edelim onlarında işi azalsın keyifli forumlar

PATRON ve tolgabes64 bunu beğendi.
  5. tolgabes64

tolgabes64 SCW Üyesi

473
    54
    28
    tamam k.bakmayın yanlış yere açmışım ama aracı hiç ağaç altında bırakmadım. işin ilginci kapı aralrında bile var :S

6. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    aynı sıkıntı bendede vaar..her akşam bi bardak sıcak suyla arabanın yanına gidiyorum ve lekeleri temizliyorum..kuş pislikleride bonusu :)

7. burakfatih

burakfatih SCW Üyesi

73
    9
    8
    o lekeleri sanayiye götürün gazla çıkarılıyor..

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.361
    113
    doğru yere taşınmıştır.

Bunu beğendi. YEKTA bunu beğendi.
  9. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Aracı oto yıkama süngeri ve kaliteli bir cilalı sampuan ile yıkarsan zorlanmadan cıkartırsın reçineleri :)

10. tolgabes64

tolgabes64 SCW Üyesi

473
    54
    28
    reçine değil! siyah siyah noktacıklar :S resme bastıktan sonra birde expand yaparak en büyük boyutta bakın!

Sayfayı Paylaş