Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Beşiktaş'ın Süper STAD projesi

Konu, 'Futbol' kısmında Ali tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    Beşiktaş'ın Süper STAD projesi

Beşiktaş'a İnönü Stadı için süper proje. M. Mete Fisonoğlu'nun hazırladığı projede İnönü Stadı'nın tribünleri Kartal'ın kanatları altında. devam
    Beşiktaş'ın Süper STAD projesi.
    Beşiktaş'a İnönü Stadı için süper proje. M. Mete Fisonoğlu'nun hazırladığı projede İnönü Stadı'nın tribünleri Kartal'ın kanatları altında.

Beşiktaş'a İnönü Stadı için süper proje. M. Mete Füsonoğlu'nun hazırladığı projede İnönü Stadı'nın tribünleri Kartal'ın kanatları altında. Projenin sahibi Mete Fisonoğlu hazırlıdığı video filminde görkemli ve ihtişamlı görüntülerle süper bir kareograf hazırlamış.

İnönü Stadı'nın beleşte denilen tarafında tribüne konan bir kartal kanatları açarak statı sarıyor. Sadece deniz tarafında açık kale kale arkasında bir boşluk oluşuyor.

Kartal'ın Stadın içine bakan ihtişamı esere bir ayrı güzellik katıyor.

İşte süper projenin süper görüntüleri...

Alıntıdır..

2. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Bunuda Tayyeap açsın puhahapuhaha

3. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    eğer böle olucaksa süper olur ben bir galatasaray taraftarı olarak tebrik ediyorum şimdiden beşiktaşı artık derbiler derbi heycanında bu satatlar sayesinde daha farklı boyutlara taşınacaktır..... galatasaray taraftarıyım ve kombınem var her maça giderim ama yeni yapılan stadımıza giderken her defasında ayrı bir heycanla gidiyorum.. bu taraftara yakışanlar bunlar artık futbol olarakta bırazdaha dunya statüsünde olmamız gerektiğini düşünüyorum... şimdiden hayırlı olsun tüm beşiktaşlı arkadaşlara....:eek:

4. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    :) (güldüm sadece)

5. sarisinan

sarisinan SCW Üyesi

280
    10
    18
    gerçekten çok güzel yaa hayran kaldım :) Beşiktaşımızada bu yakışırdı zaten... :D

6. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    muhteşem bir proje olur ve yapılır

7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    harika bir çalışma yapmış kim yaptı ise kıskandım görüntüyü..banane yıkın aslantepeyi yenisini yapın aslan başı falan kullanın..
    fenerin de kanarya kullansın..

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    oo yeah. !! :eek:key:

velakin kartal kafası ve suratını nasıl yaptıkları çok önemli..komik bişi çıkarsa ortaya hiç hoş olmaz..

9. Eryılmaz

Eryılmaz SCW Üyesi

11
    0
    1
    çok hoşuma gitti. inşallah böyle olur stad

10. sumer

sumer SCW Üyesi

698
    11
    18
    fenerbahçe taraftarı olarak bence güzel düşünce olursa inş memlekete hayırlı olur...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş