Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beşiktaş vs Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o değil de Amokachi hala BJK'de mi. ??

:D :D :D

ilk yarı BJK bala mala bi gol atmazsa ya gollü berabere biter ya da GS yener.

ilk golü bjk atar biz de ilk 15dk karşılık vermezsek, bjk geri yaslanır ve kontra ataklarla 3-1 yenerler bizi =)

aynen böyle oldu =)

yok yiiğidim amokaçi gitti nouma geldi yerine :d

güzel maçtı, her 2 tarafı da tebrik etmek lazım

Mesutun dediği gibi GS için normal bir lig maçı gibi olmadı pek, ilk yarı Beşiktaşın kurduğu baskıdan eminim Emre güngör ve Neil kadar, kendisi de bunalmıştır :)

Puan durumu açısından bizim kazanamamız gereken bir maçtı fakat olmadı, sağlık olsun

her ne olursa olsun inönüde alınan beraberlik iyidir. (kalecimizn mallıgı tutsada). ki son 13 macın sadece tekini kazanabilmişiz inönüde. onun dısında yarın cidden bursa macın favorisidir. kupadaki yapılan haksızlıgın faturasını cok agır odetcekler. bunuda buraya yazıyorum her türlü yarın aksam mactan sonra yazdıklarımın arkasında olacam.

evet arkadaşlar dün yazdıklarım burda ve haklı bi gurur yaşıyorum helal olsun size timsahlar. söke söke aldılar. ve de guizanın sonu gelmiştir. harbiden acıdım. devir cimbombom devri saygılar:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt