Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Benzin Kapağı Kırıldı !!!!!!!

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında kamacb tarafından paylaşıldı.

1. kamacb

kamacb SCW Üyesi

20
    1
    3
    bugün arabayı yıkamaya verdikten sonra benzin kapağının kırıldığını gördüm. tabanca zorlamış kırmış herhalde. nerden bulabilirim fikrii olann var mı fiyatı ne kadardır ?

2. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    geçmiş olsun...nasıl bir tazyikle yıkandıki kırılsın.

3. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Nasıl bir tabanca öyle kırıyor :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

4. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Yıkamacı nasıl becermiş.? Sahibindende olsa link atardımda bulmak zor yani çıkmasıda olmazki benzin kapağının varsa serviste orda taktırırsın abi kapağı.

5. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    aynı sorun bendede var benim ki çatlak bede yapıştırdım ama hiçhoş durmadı sercise sordum bıyası felan 400 ü bulur dedi.

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Sanayide plastik kaynakçılarda güzelce bir kaynak yaptır ardından boyat en fazla 100 lira verirsin olmadı çıkmacılara bakman lazım :eek:key:

Bunu beğendi. Leonm@nia bunu beğendi.
  7. Yusuf34

Yusuf34 SCW Üyesi

7
    2
    3
    Aynı durum benim başımada geldi kapak kırıldı.Yan sanayi felan sordum yan sanayisi bulunmaz bulsanda fazla dayanmaz dediler servise gittim boya işcilik dahil 260 tl tuttu istanbuldaki bütün servislere sordum hemen hemen hepsi aynı fiyatı verdiler.

8. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    alltaki linkden kendinizi tanıtırmısınız

http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/

9. smiley

smiley SCW Üyesi

19
    3
    3
    Dostlar herkes dikkat etsin diye yazıyorum, yıkayan adamlar araca hunharca davrandığı için bu tip olaylar oluyor. bu dün benim de başıma geldi. Adam tazyikli su sıkarken yandan depo kapağı açıldı buna rağmen adam su sıkmaya devam etti ve deponun kapağı kırıldı. Arkadaşlara tavsiyem arabanın dış kısmı tazyikli suyla yıkanırken kapıları kilitlemeleri yoksa bu durumla karşılaşabilirsiniz çünkü depo kapağı plastik ve biraz da zayıf sanırım. Kapağı tamir ettik ama içim rahat değil. Değişim yapsak ne kadar tutar bilgisi olan var mıdır?

10. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    Ben kapıları daima kilitlerim zaten

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş