Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Benimle Sürpriz Yapma..

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında Floydian tarafından paylaşıldı.

1. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) her yıl Sevgililer Günü’nde hediye olarak alınan binlerce köpek ve kedinin bir süre sonra sokağa atıldığını belirterek, “Sevgililer Günü’nde günaha ortak olmayın” sloganıyla, hayvan hediye edilmemesi için kampanya başlattı.

Federasyon Başkan Yardımcısı Nesrin Çıtırık, “Sokağa atılan bu hayvanlar daha sonra işkenceye uğramış ve perişan durumda barınakların zor yaşam koşullarına terk ediliyor. Sokaklardaki sahipsiz hayvan nüfusunun ana kaynaklarından birisi de, karne, yaşgünü hediyesi gibi özel günlerde sorumsuzca alınıp bir hayvan bakmaya hazır olmayan kişilere emrivaki ile hediye edilen ve sonra terk edilen hayvanlardır” dedi.

Hürriyet..

2. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    kesinlikle mantıklı bir haber olduğunu düşünüyorum bu tarz bir harekette çok mantıklı düşünmek lazım sonuçta ilerde kötü sonuçlar olunabiliyor. Ben hayvan alıcak insanlar barınaklara davet ediyorum en azından yuvasız yavruları kurtarabiliriz !

3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    bu Hayvanlardan bi türlü kurtulamadık gitti......

4. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    puhahapuhaha

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    :D şimdi balıklarıma yem verdim hamster ım yanımda hala veriyorum yem dün köpeklerime kemik götürdüm kmlerce yola çok seviyoırum hayvanları ama bu bildirgelerin bi halta yaradığını sanmıyorum malesef hamsterımın sana selamı var alp :D hayvan hakları temsilcisi seni :D

6. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    :D:D:D Bi kedileri sevdiremedik sana abi puhaha

7. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    yavruyken güzeldi büyüyünce sevimli gelmiyo bana bide hamsterıma düşman olanları sevmem :D

8. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    http://www.youtube.com/watch?v=0WU5TmPB64o

not: Do not try this at home.. :D

9. HAKANSGR

HAKANSGR SCW Üyesi

553
    9
    18
    hayvanlar hayvan olalı böle zulum görmedi arkadaş !! ya bırakın kendileri yaşar gider karışmayın abicim insan yokken hayvan vardı ozaman bakanmı vardı ? bosverın yaa :D

10. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113

Sayfayı Paylaş