Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benim Araba Ne Eder?

bence sen otur oturduğun yerde.. durup dururken nıye satacaksın mis gibi araban var
arkadaşların temiz bulamıyorsa gitsin sıfır alsınlar haa şuda bir gerçek arabanın ederi 10 liradır adam tutar 12-13 lira verir
ozaman satarsın :)

Ben ihtiyacin yoksa satilmasi taraftari degilim ama 38 bin altinasa verme bence de:eek:key:

Aslında eşim de satmamamı istiyor ama şeytan da dürtüyor bi yerde :)

bence sen otur oturduğun yerde.. durup dururken nıye satacaksın mis gibi araban var
arkadaşların temiz bulamıyorsa gitsin sıfır alsınlar haa şuda bir gerçek arabanın ederi 10 liradır adam tutar 12-13 lira verir
ozaman satarsın :)

doğru söylüyorsun mevlüt dur bi yoklama çekeyim 38 bin üzeri veriyorsa satayım gerçi sanmıyorum ama deneyecem :)

Aslında eşim de satmamamı istiyor ama şeytan da dürtüyor bi yerde :)

doğru söylüyorsun mevlüt dur bi yoklama çekeyim 38 bin üzeri veriyorsa satayım gerçi sanmıyorum ama deneyecem :)

ozaman benım arabanın ederi 40 diyeceksın sen ne verıyosun diye soracaksın bu işler böyle
hastaneye gelen hasta yakınları durmadan taciz ediyordu güwenliğe söyledım soran olursa
satıyor 25.000 istıyor diyor hemen kaçıyorlar..

sen şuan tok satıcısın satıcı olmayan adamın arabasına müşteri olunuyorsa 2-3 bın lira fazla vermeyı göze alacaklar

ozaman benım arabanın ederi 40 diyeceksın sen ne verıyosun diye soracaksın bu işler böyle
hastaneye gelen hasta yakınları durmadan taciz ediyordu güwenliğe söyledım soran olursa
satıyor 25.000 istıyor diyor hemen kaçıyorlar..

sen şuan tok satıcısın satıcı olmayan adamın arabasına müşteri olunuyorsa 2-3 bın lira fazla vermeyı göze alacaklar

aynen öyle kardeşim işine gelirse diyecen :)

öncelikle hayırlı satışlar dilerim.şu an 1.4 tsi 2012 için fiyat aldım 42.300 dediler.bizde araç arıyoruz niyetliyseniz aracınızın son nakit fiyatı ne olur...

öncelikle hayırlı satışlar dilerim.şu an 1.4 tsi 2012 için fiyat aldım 42.300 dediler.bizde araç arıyoruz niyetliyseniz aracınızın son nakit fiyatı ne olur...

Yani feridun kardeşim benim arabayı satmak gibi bir niyetim yok. geçen günlerde iki arkadaşım aradı arabanı bana sat diye bende fikir edinmek için konu açtım mevlüt'ün dediği gibi ben satıcı değilim onlar benden almak istiyor dolayısıyla 2-3 bin fazla vermeyi göze alıyorlarsa sat diyor arkadaşlar yorumları okuduysan

Geri
Üst Alt