• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bayrak-flama nöbeti

Katılım
13 Eyl 2009
Mesajlar
1,347
Beğeniler
58
Yaş
31
İsim
Timur YILMAZ
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TR 434
#1
güzel yurdumun insanı :D

Bayrak-flama nöbeti;

Başhekim önde basın toplantısı yaptı, arkada ise iki kişi toplantı boyunca bayrak ve flamalar düşmesin diye nöbet tuttu.Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin tamamlanan acil servisinin tanıtım toplantısında bant bulunamayınca Türk bayrağı ile hastaneyi temsil eden bayrağın görevliler tarafından pano arkasında tutulması, ilginç bir görüntü oluşturdu.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisinin tanıtım toplantısı, hastanenin konferans salonunda gerçekleştirildi. Hazırlıklar sırasında Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Arınç toplantının gerçekleştirileceği yeri denetlendi ve bayrakların eksik olduğu söyledi. Türk bayrağı ile hastaneyi temsil eden bayrağı yapıştırmak için bant bulunamadı. Çözüm olarak da iki kişi paravanın arkasında bayrakları tutmakla görevlendirildi. Yaşanan ilginç durum gazeteciler tarafından

görüntülenirken, görevli kişiler toplantı bitimine kadar bayrakları oynatmadan tuttu.

Burada konuşan Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Arınç, daha önce bir hayırsever tarafından yaptırılması planlanan servisin maliyetinin yüksek olduğunu, bu nedenle döner sermaye ile maliyetinin karşılandığını bildirdi. Acil servisin Kayseri'nin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabileceğini söyleyen Arınç, "İnşaat yüzde 90 oranında tamamlandı. Şu anda sadece içindeki cihazların yerleştirilmesi işi kaldı. Sağlık Bakanlığı'nın bize taahhüt ettiği cihazlar geldikten sonra acil

servisimiz nisan ayına doğru hizmete girebilir" diye konuştu.

Başhekim Hüseyin Arınç, acil servis için 130 hemşireye ihtiyaç olduğunu ve bunun için gerekli başvuruları yaptıklarını bildirdi.

alıntıdır. http://haber.mynet.com/detay/guncel/bayrak-flama-nobeti/490784
resmi göremeyenler,linkten görebilir.
 

akin

Kayıtlı Üye
Katılım
10 Eyl 2009
Mesajlar
1,868
Beğeniler
91
Yaş
36
İsim
AKIN
Nereden
Edirne
Plaka
06BGJ34
#2
şeytan ayrıntıda gizlidir..
 
Katılım
13 Eyl 2009
Mesajlar
1,347
Beğeniler
58
Yaş
31
İsim
Timur YILMAZ
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TR 434
#5
''dünya kadar inşaat tamamlanmış bi bant yok'' olabilir mi??
bence herşeyin altında bir kasıt aranmamalı,zaten arandığından bu haldeyiz. zaten öyle bir amaç olunsa böyle gülünç bir duruma zaten düşürülmezdi. olayın mizahi yönü açısından alınmalı zaten medyayada öyle yansımış.habere göre hastanede faaliyette değil,acil servis yok,cihazlar yok,hemşire yok yani bakış açısı bir şey diyemiycem ;)