Bayrak-flama nöbeti | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

 1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Bayrak-flama nöbeti

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında Logical_Election tarafından paylaşıldı.

 1. Logical_Election

  Logical_Election SCW Üyesi

  1.347
  58
  48
  güzel yurdumun insanı :D

  Bayrak-flama nöbeti;

  Başhekim önde basın toplantısı yaptı, arkada ise iki kişi toplantı boyunca bayrak ve flamalar düşmesin diye nöbet tuttu.

  [​IMG]

  Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin tamamlanan acil servisinin tanıtım toplantısında bant bulunamayınca Türk bayrağı ile hastaneyi temsil eden bayrağın görevliler tarafından pano arkasında tutulması, ilginç bir görüntü oluşturdu.

  Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisinin tanıtım toplantısı, hastanenin konferans salonunda gerçekleştirildi. Hazırlıklar sırasında Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Arınç toplantının gerçekleştirileceği yeri denetlendi ve bayrakların eksik olduğu söyledi. Türk bayrağı ile hastaneyi temsil eden bayrağı yapıştırmak için bant bulunamadı. Çözüm olarak da iki kişi paravanın arkasında bayrakları tutmakla görevlendirildi. Yaşanan ilginç durum gazeteciler tarafından

  görüntülenirken, görevli kişiler toplantı bitimine kadar bayrakları oynatmadan tuttu.

  Burada konuşan Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Arınç, daha önce bir hayırsever tarafından yaptırılması planlanan servisin maliyetinin yüksek olduğunu, bu nedenle döner sermaye ile maliyetinin karşılandığını bildirdi. Acil servisin Kayseri'nin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabileceğini söyleyen Arınç, "İnşaat yüzde 90 oranında tamamlandı. Şu anda sadece içindeki cihazların yerleştirilmesi işi kaldı. Sağlık Bakanlığı'nın bize taahhüt ettiği cihazlar geldikten sonra acil

  servisimiz nisan ayına doğru hizmete girebilir" diye konuştu.

  Başhekim Hüseyin Arınç, acil servis için 130 hemşireye ihtiyaç olduğunu ve bunun için gerekli başvuruları yaptıklarını bildirdi.

  alıntıdır. http://haber.mynet.com/detay/guncel/bayrak-flama-nobeti/490784
  resmi göremeyenler,linkten görebilir.
   
 2. akin

  akin SCW Üyesi

  1.868
  91
  48
  şeytan ayrıntıda gizlidir..
   
 3. Logical_Election

  Logical_Election SCW Üyesi

  1.347
  58
  48
  derken gizli ayrıntı nedir söylerseniz bizde bilelim.
   
 4. akin

  akin SCW Üyesi

  1.868
  91
  48
  ''dünya kadar inşaat tamamlanmış bi bant yok'' olabilir mi??
   
 5. Logical_Election

  Logical_Election SCW Üyesi

  1.347
  58
  48
  bence herşeyin altında bir kasıt aranmamalı,zaten arandığından bu haldeyiz. zaten öyle bir amaç olunsa böyle gülünç bir duruma zaten düşürülmezdi. olayın mizahi yönü açısından alınmalı zaten medyayada öyle yansımış.habere göre hastanede faaliyette değil,acil servis yok,cihazlar yok,hemşire yok yani bakış açısı bir şey diyemiycem ;)
   
 6. akin

  akin SCW Üyesi

  1.868
  91
  48
  haklısın herşeyin her cümlenin altında kasıt aranmamalı. :cool:
   

Sayfayı Paylaş