Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

basima gelmeyen kalmadii ...

geçmiş olsun ama bencede beyinle alakalı bir durum olacağını sanmıyorum

geçmiş olsun. bendede megane 2 de kısalar yanmıyor diye bırakmısdım yapılması icin aksam saat 5 gibi telefon açmışlardı aracınız çalışmıyor sigorta paneli ağrızalı diye :S ne diyeceimi bilemedim telefonda kavga ettik polisi aldım gittim kendilerinden 2 ci el bir panel takdılar yenisini getirtelim dediler. saol kalsın ben getirtir takdırırım dedim çıkdım ne para ödedim nede panellerini geri verdim.

Beyinle ampulun arasındaki ilişkiyi çözemedim söylediğin ampulleri söküp kendi elinle bile değiştirebilirsin normalde beyinle uzaktan yakından alakası yok onların sigortası var direksiyonun sol yan tarafındaki yerde odur başka ne olacaktıki.Geçmiş olsun ama başına gelenler tamamen tamircinin hatası galiba.

Beyinle alakası yok kapı swichlerin arızalı ve kapı açtığında kumandadan swich çalışmadığı için algılamıyo ve otomatik kapıları kitleme moduna geçiyo bu normal hangi kapıların açıldığında iç lambaların yanmıyosa onların swichleri arızalanmış demektir onlar değişirse sorun düzelir benim araçta şöför kapısında arızalıydı arabayı açıp binsemde içindeyken kontağı açmadıysam araba kendini kitliyo alarm devreye giriyordu.... swich yapılınca bu sorun bitti...

aynen baba hallettık bugun en ıyıs servıs abı sanayıye tobelıyıma rtık ucuza maal edelım dedık olmadı servıste 10 dakıkda hallettıler mutluyumm :))

Beyinle ampulun arasındaki ilişkiyi çözemedim söylediğin ampulleri söküp kendi elinle bile değiştirebilirsin normalde beyinle uzaktan yakından alakası yok onların sigortası var direksiyonun sol yan tarafındaki yerde odur başka ne olacaktıki.Geçmiş olsun ama başına gelenler tamamen tamircinin hatası galiba.

kapıyı actıgında yanıyo ya kardesımm yada kıtledıgınde sonuyoo kontagı ıstop edıp cektıgınde yanıyoo hepsı beyınle alakalıı bı konus sıgorta felan deıl ? sıgortasıda var ama mesela bugun yaptırmadan once cok kucuk bı sıgortayı cıkardı ustaa camlar acılmadı ama sorun kalktıı onu takınca camlar acılıyo ama sorun oluyodu neysekı bugun servıste hallettırdım hemde cok cuzı bır mıktara 50 tl sadece ??

gerçekten ilginç... ben bu pazar aracın kısalarını osram ile uzunlarını ve parklarını dandik ampullerle değiştirdim hatta uzunları takarken resmen arabayla kavga ettim... ama tık demedi :) yani değiştirdim derken bildiğiniz ben söktüm taktım :)

gerçekten ilginç... ben bu pazar aracın kısalarını osram ile uzunlarını ve parklarını dandik ampullerle değiştirdim hatta uzunları takarken resmen arabayla kavga ettim... ama tık demedi :) yani değiştirdim derken bildiğiniz ben söktüm taktım :)

onlar senın elınde zatenn :D ama ıcerdekı lamba ıstem dısı calısıyoo devreyle alakalı devreyı beyın tamam lıyoo

Geri
Üst Alt