Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bakim sonrasi sesler - ankara

ozgunay

Kayıtlı Üye
arkadaslar aydoganlae ankara da aracima bakim yaptirdim.

Bakim oncesi gostergeden ses geliyordu bozuk yollarda azalmis fakat tamamen kaybolmus degil. Tirnaklarin gevsedigini duzelttiklerini ve silikon yaptiklarini soylediler.

Fakat asil sikinti aracin sol arka tarafindan bir vinlama sesi geliyor. Tok ve surekli bir ses. Birde gaza biraz bastigimda motordan ince tiz bir ses geliyor. Normal sesler mi degil mi ayirt edemiyorum yorumunuz var mi ?

Aracın arkasından gelen tam nasıl bir ses arka emniyet kemer tokaları da ses yapıyor onları sabitleyip bir deneyin
Tiz ses tahminimce turbodan gelen turbülans sesidir

Bende turbo diye tahmin ediyorum fakat bakim oncesi yoktu bu ses belki de onceden birseyler yolunda degildi :) sol arkadan gelen ses ise tikirti sesi degilde ruzgar vu lamasina benziyor fakat dururken de geliyor. İlginc bir durum. Depoda o tarafta degil oysa ki..

arkadaslar aydoganlae ankara da aracima bakim yaptirdim.

Bakim oncesi gostergeden ses geliyordu bozuk yollarda azalmis fakat tamamen kaybolmus degil. Tirnaklarin gevsedigini duzelttiklerini ve silikon yaptiklarini soylediler.

Fakat asil sikinti aracin sol arka tarafindan bir vinlama sesi geliyor. Tok ve surekli bir ses. Birde gaza biraz bastigimda motordan ince tiz bir ses geliyor. Normal sesler mi degil mi ayirt edemiyorum yorumunuz var mi ?
bozuk yolda trim sesi normaldir...cift taraflı bant iş görür silikon sıkmakta neymiş pencere mi bu ne saçma uygulama...aracınızda bişi yok güle güle kullanın...

Geri
Üst Alt