Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bağlanti sorunu

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında HAKTANFR tarafından paylaşıldı.

1. HAKTANFR

HAKTANFR SCW Üyesi

377
    252
    63
    ​selamlar geçenlerde sisteme girmek istedim ama birtürlü giremedim no fount diye bir uyari geldi çok korktum site kapandi diye sonra başka bir *** diye bir site geldi karşima orayada üye oldum ama açikçasi beni pek sarmasi ufaktan bir inceleme yaptim üyeliği aktif etmeden maile gelen linki sildim umarim bir sikinti sorun yoktur

bu arada sizden stikir istemiştim adminim lütfen gönderirseniz çok mutlu olurum umarim bir sorun ve sikinti yoktur sizleri seviyoruz izmirden sevgiler..

2. batum

batum SCW Üyesi

453
    115
    43
    aynı açılmama sorunu 2 gündür ara ara olmaktadır herkez aynı şekildemi bazen site açılmıyor.

3. goretek

goretek SCW Üyesi

195
    25
    28
    dün gece saat 10 da ve bugun saat 3 e kadar siteye ulaşamadım korktum yahu :) şimdi siteye girince bi sevinç oldu içimde :eek: sayın adminlerim bizi SCW siz bırakmayın :)

4. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    tamamen benim hatam yüzünden site kapalı kaldı :(dilerim bir daha yaşanmaz

Bunu beğendi. coccinea bunu beğendi.
  5. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    yönetimin hatasi sadece senin değil abim

Bunu beğendi. Lejyoner bunu beğendi.
  6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    İnşallah giremedim bu günüm kötü geçti :D

7. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    :) :) :) o zaman butun yonetimi banlayalim.. Cezmi abi herkesi banlasin. Sonra da kendisi harakiri yapip kendisini banlasin.. :)

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  8. goretek

goretek SCW Üyesi

195
    25
    28
    bağımlılık yapıyor bu site :) nerde seat araba görsem sileceğine scw e üye olun diye not bırakasım geliyor :) Denizlide Seat çok ama buraya üye olan yok İnsan merak etmez mi yahu Seat araba kullanıyorum Seatçılarla sosyalleşeyim ne oluyor ne bitiyor internette diye hani sizleri kıskanmıyor değilim buluşma kaynaşma falan yapıyorsunuz.

Sayfayı Paylaş