Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj kapağı

HBK06

Kayıtlı Üye
Merhabalar.
Bundan 1 ay önce hastanede ufak bir işim olduğu için aracımı yol kenarına park ettim ve işime gittim. Fakat geldigimde karşılaştığım vaziyet hiç de hoş değildi. Birisi(sanırım yüksek bir araç, jip tarzı) arabaya arkadan vurmuş ve kaçmış. Bagaj kapağında yumruk atılmış gibi bir göçük var. Kapakla sol stop arasında. Hatta leon yazısının "l"si dersem daha iyi anlayabilirsiniz. Yalnız boyada kırılma, çatlama bulunmuyor. Bagaj kapısındaki Eklem yeri çizgisi de sağlam. Allah'tan oraya denk gelmemiş.
Sizce bunu halletmek için Nasıl bir yol izleyeyim?
Edit: bu küçük işlem için kasko sıkıntısı çekmek istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Valla aynısı arkadaşımın arabasında da olmuştu cam vantuzları oluyor ya onla kitleyip çekmişti.
Düzelmişti..
Onun harici ise boyasız göçük düzeltme yaptırabilirsiniz ama maliyetli oluyor.

Boya yok Allah'a şükür tamamen orjinal. Araştıracağım, teşekkür ettim.

Merhabalar.
Bundan 1 ay önce hastanede ufak bir işim olduğu için aracımı yol kenarına park ettim ve işime gittim. Fakat geldigimde karşılaştığım vaziyet hiç de hoş değildi. Birisi(sanırım yüksek bir araç, jip tarzı) arabaya arkadan vurmuş ve kaçmış. Bagaj kapağında yumruk atılmış gibi bir göçük var. Kapakla sol stop arasında. Hatta leon yazısının "l"si dersem daha iyi anlayabilirsiniz. Yalnız boyada kırılma, çatlama bulunmuyor. Bagaj kapısındaki Eklem yeri çizgisi de sağlam. Allah'tan oraya denk gelmemiş.
Sizce bunu halletmek için Nasıl bir yol izleyeyim?
Edit: bu küçük işlem için kasko sıkıntısı çekmek istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Geçmiş olsun boyasız göçük düzelten yerler halleder
Hiç para vermeyeyim dersen mini onarımdan autoking e yaptır ama ben gebze de işlem yapanın kötü olduğunu gördüm

Buluşma ve iletişim için profilde bulunan numaradan iletişime geçebilirsiniz

Geçmiş olsun boyasız göçük düzelten yerler halleder
Hiç para vermeyeyim dersen mini onarımdan autoking e yaptır ama ben gebze de işlem yapanın kötü olduğunu gördüm

Buluşma ve iletişim için profilde bulunan numaradan iletişime geçebilirsiniz
Teşekkür ettim. Ankara Batıkent autoking'ten randevu aldım. Bir göstereyim.

Geri
Üst Alt